جمعه , فروردین ۲ ۱۳۹۸
خانه / محصولات / نوار نقاله / آکاردئونی / انواع نقاله تسمه ای/ نوار نقاله/تسمه نقاله

انواع نقاله تسمه ای/ نوار نقاله/تسمه نقاله

انواع نقاله تسمه ای:

انواع تسمه نقاله

انواع نقاله تسمه ای به سه دسته تقسیم می شوند

که تعریفی که برای هرکدام میتوان تعریف کرد به اینگونه است که تسمه زیپ شونده نوار است که لبه های آن به یکدیگر شکل لوله می گیرند که هنگام دریافت وتخلیه این لوله باز می شود وهنگام حمل این لوله بسته می شود وتسمه مقعر  که تسمه مقعر برروی هرزگردهای مایل به سطح مقعر دیگری قرار می گیرد که باعث خم شدن لبه ای تسمه می شود ونوع آخر تسمه مسطح کهکه تسمه آن بوسیله یک سطح صاف یا هرزگردهای افقی بصورت مسطح قرار می گیرد

نقاله میزان حوادث را کم کرده  و از رفتن کارگر  به  نقاط  خطرناک  از  نظر  بلندی  ارتفاع  ،  بدی  هوا  و . . . جلوگیری می کند قابلیت انعطاف نقاله در زمانبندی برنامه های تولید چنان است که با فشار یک شاسی  یا  تنظیم یک عقربه  در طی چند ثانیه می توان کل کارخانه را برای برنامه جدید تنظیم کرد .با بکارگیری نوار نقاله ها می توان بسیاری از مواد را به فضاهایی که عموماٌ بلااستفاده هستند مانند زیر زمین یا  ارتفاع  بالا ( نزدیکی سقف)حمل نمود .

 

درباره ی admin

شرکت امید عمران سهند بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه های انتقال مواد (نوار نقاله ها) به صورت کاملا تخصصی می باشد. در صورت نیاز به انواع تجهیزات با مسئولین فروش ما در تماس باشید.

مطلب پیشنهادی

نوار نقاله ضدزنگ یا استیل/نوار نقاله بسته بندی و انتقال انواع محصولات:

نوار نقاله ضدزنگ یا استیل/نوار نقاله بسته بندی و انتقال انواع محصولات

نوار نقاله ضدزنگ یا استیل/نوار نقاله بسته بندی و انتقال انواع محصولات: نوار نقاله بسته …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *