تسمه نقاله ozer

تسمه نقاله ozer

تسمه نقاله ozer

شرکت اوزر از برند های مطرح در صنعت لاستیک و محصولات آن در کشور ترکیه میباشد. اوزر علاوه بر تامین نیاز داخلی ترکیه، جز صادر کنندگان نمونه و بنام کشور ترکیه به شمار می آید. این شرکت فعالیت خود را در سال 1977 شروع کرده و امروزه توانایی تولید انواع تسمه نقاله با ویژگی های مختلف را داراست.

اوزر با تکیه بر تجربیات چند دهه خود، تمامی تولیداتش را مطابق با استاندارد های روز دنیا انجام میدهد، تسمه های تولیدی این شرکت در صنایع مختلف مانند معادن، صنایع سنگین عمرانی، بارگیری در کشتی ها و هزاران فعالیت دیگر در حال کارکرد هستند.

تسمه ozer

محصولات ozer

شرکت اوزر با ظرفیت تولید 2 میلیون متر در سال از برترین تولیدکنندگان منطقه به حساب میرود. محصولات این شرکت بقدری متنوع است که این شرکت توانایی ارائه محصولات مرتبط به هر صنعتی را دارد.

شرکت اوزر با تولید تسمه های استیل کورد، از رقبای خود چند قدم جلوتر است. در ادامه این مطلب با قسمتی از محصولات اوزر آشنا خواهیم شد و مشخصات آنها را به صورت کلی خواهیم شناخت.

لایه میانی تسمه های ozer

تسمه های لاستیکی در دو نوع لایه میانی تولید میشوند، یکی از این لایه میانی که بصورت عمده در بازار ارائه و به فروش میرود تسمه با لایه میانی منجیدی است. از این تسمه ها در صنایع سبک تا نیمه سنگین استفاده میشود اما اگر حجم فعالیت سنگین تر باشد دیگر تسمه های منجیدی پاسخگو نخواهند بود. در چنین صنایعی از تسمه های استیل کورد استفاده میشود که بجایه لایه منجیدی از جنس پارچه، از لایه میانی سیمی که معمولا از جنس سیم بکسل است استفاده میشود.

انواع تسمه های تولیدی توسط شرکت اوزر

شرکت اوزر جزو شرکت های پر تنوع از لحاظ محصولات میباشد. این شرکت برای هر صنعتی یک تسمه ارائه میکند.در ادامه این مطلب با برخی از این محصولات آشنا خواهیم شد.

تسمه های ضد سایش

این تسمه ها باخاصیت ضد سایشی مقاومت قابل قبولی در مقابل سایش دارند و به زودی فرسوده و از بین نخواهند رفت. از این تسمه ها در انتقال مواد فله، انتقال کلینگر در کارخانجات سیمان، بارگیری کشتی ها در اسکله ها،کارخانجات قندسازی، کارخانجات تولید کاغذ و کارتن، کارخانجات تولیدات آهن و فلز استفاده میشود.

تسمه های ضد آتش

تسمه های ضد آتش، در خطوطی که تسمه انتقال مواد در ارتباط مستقیم با آتش هستند کاربرد دارند. این تسمه نقاله ها کاربرد های تخصصی دارند و بیشتر در معادن زیر زمینی ذغال سنگ ها استفاده میشوند. این تسمه ها با برخورد مستقیم اتش و شعله به آنها دچار آسیب دیدگی نمیشوند.

تسمه ضد حرارت

تسمه های ضد حرارت مناسب برای انتقال مواد گرم هستند. این تسمه های در کوره های ریخته گری، کوره های آجرپزی و بسیاری از خطوط که مواد گرم در آنها انتقال میشود مورد استفاده قرار میگیرد.

تسمه های ضد روغن

تسمه های ضد روغن در ضنعت تولید کود های شیمیایی و مواد روغنی استفاده میشوند.چون روغن موجود در مواد به مرور زمان جذب تسمه های معمولی شده و موجب کاهش عمر این تسمه ها میشود. در چنین خطوطی باید از تسمه های ضد روغن برای مقاومت بیشتر استفاده نمود.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *