نوارنقاله

نوارنقاله

نوار نقاله|بارگیری|تسمه نقاله|بچینگ|کانوایر

041-34316055-6

خبر صنعتی

تاریخ انتشار : 2017/03/29

خبر صنعتی

اولین گردهمایی سندیکای بیمه گران ایران در سال 1395 برگزار می شود

امروز اولین گردهمایی سندیکای بیمه گران ایران در سال 1395 با حضور دبیر کل،اعضای شورای عمومی،دبیران و اعضا کارگروه های تخصصی سندیکای بیمه گران ایران در سالن همایش هتل ارم برگزار می شود.
به گزارش روابط عمومی سندیکای بیمه گران ایران، این گردهمایی با هدف تعامل بیشتر میان اعضا و ارائه گزارش عملکرد سال گذشته و برنامه های آتی سندیکا عصر امروز از ساعت 5 تا 7 در سالن همایش هتل ارم برگزار می شود.
همچنین در این گردهمایی، نفرات برتراولین مسابقه اینفوگرافیک صنعت بیمه معرفی و تقدیر می شوند..

معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین : مفاهیم اخلاقی با رعایت ادب سازمانی محقق می شود

معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین: لازمه دستیابی عملی به مفاهیم اخلاقی و ارزش ها در یک سازمان، حفظ و رعایت ادب سازمانی از سوی همه اعضاست.
به گزارش روابط عمومی بیمه نوین، آرام رشیدی؛ معاون پشتیبانی و امور اقتصادی در جمع مدیران ستادی و رؤسای شعب با بیان این مطلب افزود: ادب سازمانی به معنای احترام به آیین نامه ها و دستورالعمل های جاری در شرکت است و این پایبندی به اصول، کاملاً در راستای احترام به حقوق افراد و سازمان خواهد بود.
رشیدی در خصوص نقش سرمایه اجتماعی در خلق هنجار و اعتماد متقابل در سازمان ها اظهار کرد: مدیریت امروزی ایجاد ارزش افزوده و رشد پایدار در شرکت ها با استقرار سرمایه های اجتماعی در کنار سرمایه های مالی و فنی است. شرکت های اثرگذار در کنار افزایش سرمایه های اقتصادی خود، برخورداری از سرمایه های اجتماعی را به عنوان یک اصل ضروری می دانند. اینکه مدیران یک مجموعه در کنار دانش فنی، اصل مشارکت، امانت، صداقت و اعتماد را مورد توجه قرار دهند.
وی در ادامه گفت: از اين‌رو شناخت عوامل مؤثری مانند امین و مورد وثوق بودن، راستگویی و پاکدستی علاوه بر تقويت یک سازمان، می تواند تضمین کننده موفقیت و افزایش بازدهی اقتصادی آن نیز باشد.
رشیدی با آفت خواندن جزیره ای عمل کردن در سازمان ها خاطر نشان کرد: تصمیم سازی و عمل کردن به صورت جزیره ای در سازمان ها به دلیل فقدان دید جامع و کامل نسبت به موضوعات و اهداف کلان در شرکت هاست. ما باید به این درک سازمانی برسیم که تصمیم و عملکرد تک تک ما بر کل پیکره شرکت اثرگذار خواهد بود و محدوده مسئولیت ما بسیار فراتر از میز و اتاقی است که در آن نشسته ایم.
معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین درخصوص اهمیت چابک سازی سازمانی در شرکت های بیمه افزود: چابکی در شرکت های بیمه به دلیل نوع خدمتی که ارائه می دهند، یک اصل زیربنایی و غیرقابل تردید است. ارتقای قابلیت های چابکی ما در کنار قدرت و سرعت ما در پاسخگویی نیازمند برخورداری از شایستگی و انعطلاف پذیری در رده های مختلف شغلی در شرکت است.
وی ادامه داد: به همین منظور ما در شرکت بیمه نوین پس از تدوین فرآیندهای کاری، غنی سازی شغلی را به صورت چند لایه سازی و چند وجهی ساختن مشاغل با هدف افزایش چگالی شغلی و توانمندی های افراد در دستور کار قرار داده ایم.
رشیدی در بخش دیگری از صحبت های خود با اشاره به مفهوم عدالت سازمانی تصریح کرد: در یک سازمان موفق داشتن رویکرد عدالت محور به معنای تساوی مطلق برای همه افراد نیست بلکه ملاک توزیع عادلانه، باید براساس معیاری های حرفه ای و میزان تلاش افراد قرار گیرد و در همین راستا طرح جامع طبقه بندی مشاغل شرکت بیمه نوین تا خرداد ماه امسال تصویب و اجرایی خواهد شد.
معاون پشتیبانی و امور اقتصادی بیمه نوین در پایان ابراز امیدواری کرد که مدیران ستادی و رؤسای شعب علاوه بر انتقال این مفاهیم به همکاران خود، ترویج ارزش های سازمانی و هم افزایی بیشتر در شرکت بیمه نوین را جزو اولویت های حرفه ای خود قرار دهند.

 

برخی از مشتریان

پویا پروتئین
شرکت کیسون
اداره پست یزد
ویتانا
فوریت های پزشکی تبریز
سیمان سبزوار مشهد
آبمیوه تکدانه
شرکت صنایع غذایی به آرا
شرکت تکاپو
شرکت صنایع غذایی ماهور
شرکت ماهور بافان بلوچی
شرکت سپید ماکیان
شرکت آتروپات اروند الکترونیک