خانه / محصولات / نوار نقاله / آکاردئونی / دستگاه بلوک زن/دستگاه جدول زن/کف پوش زن

دستگاه بلوک زن/دستگاه جدول زن/کف پوش زن

دستگاه بلوک زن:

بلوکه زن

یکی از شاخصه های متمایز دستگاههای بلوک زن اشرکت امید عمران سهند در طراحی دستگاههای بلوک زن می باشد.طرح دستگاههای بلوک زن دارای شاسی کامل می باشد به این معنا که شاسی بلوک زن دارای ستونهای است که بلوک زن روی این ستونها استوار است اما بلوک زنهای مشابه تنها با جک قالب استوار می باشند.این امر نه تنها باعث وزن بیشتر دستگاه بلوک زن می شود با ایجاد ستونها وزن متحمل به دستگاه بلوک زن به ستونها می شود نه تنها به جک قالب که همین موضوع موجب می شود که در صورت تعمیر جک قالب این امر به راحتی انجام نمی شود و از طرفی با داشتن شاسی در خود دستگاه بلوک زن ایجاد فضاهای بهتری برای تعمیر و نگهداری قطعات دستگاه می شود.

برخی از ویژگی های این دستگاه :

دارای 5 موتور  جهت ویبره و  هیدرولیک دستگاه بلوک زن مجموعا به قدرت 13/5 اسب بخار

دارای پنج چرخ که چرخ پنجم  دور زدن 360 درجه بوده که دو هیدرو موتور  بلغاری محرک دستگاه میباشند,که امکان دور زدن بلوک زن دور خود را در کمترین جای ممکن ایجاد کند تا باعث فراهم شدن فضای بیشتر در باند بتنی بلوک زن شود.

دارای  چهار ویبره روغنی ورتیکال که هر کدام به قدرت 500 کیلو که به همراه چهار موتور هر کدام دارای 2 اسب بخار,عمل ویبره و تراکم بلوک در دستگاه بلوک زن را انجام میدهند.

 

درباره ی admin

شرکت امید عمران سهند بزرگترین تولید کننده انواع دستگاه های انتقال مواد (نوار نقاله ها) به صورت کاملا تخصصی می باشد. در صورت نیاز به انواع تجهیزات با مسئولین فروش ما در تماس باشید.

مطلب پیشنهادی

تسمه نوار نقاله

تسمه نوار نقاله – عمده استفاده ها و برنامه های کاربردی

تسمه نوار نقاله – عمده استفاده ها و برنامه های کاربردی تسمه نوار نقاله تسمه …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *