روکش غلطک

روکش غلطک

مزایای روکش غلطک و زمینه های استفاده از آن:

درام لاستیکی

شرکت امید عمران سهند با اضافه کردن لایه ای از لاستیک یا پلی اورتان (PU) روی غلطک های متحرک و رولیک می تواند یک راه حل نقاله قوی و بادوام را برای شما فراهم کند. ما می توانیم این عملکرد را به تمام درام ها و غلطک های متحرک و رولیک های  خود اضافه کنیم ، اما مطمئنا می توانیم با پوشش غلطکها بر عمر آنها بیافزاییم.

روکش غلطک که باید انتخاب کنید؟

درام پی وی سی

لاستیک یا پلی اورتان (PU) وقتی از آن به عنوان روکش بر روی درام های متحرک، رولیک و غیره استفاده می شود دارای ویژگی های مختلفی است. روکش لاستیکی روی  درام موتور در بسیاری موارد برای تأمین یک چسب مناسب روی تسمه نقاله کافی خواهد بود. روکش لاستیکی همچنین مزیت دیگری دارد که یک راه حل آسان و مقرون به صرفه است.

چرا یک پوشش لاستیکی را به غلطک اضافه کنید؟

روکش غلطک

لاستیک یا پلی اورتان متداول ترین مواد برای پوشش ها هستند و دلایل زیادی برای افزودن این مورد به سطح غلطک متحرک یا رولیک وجود دارد. روکش صحیح با سطح صاف یا الماس ، اصطکاک بهینه را ایجاد می کند که حداکثر چسبندگی روی تسمه نقاله را تضمین می کند. این پوشش از مزایای دیگری در کاهش ساییدگی و پارگی بر روی تسمه نقاله و همچنین محافظت از غلطک و موتور درام در برابر خوردگی روغن و سایر مواد شیمیایی برخوردار است.

ویژگی و خصوصیات پوشش های لاستیکی و پی وی سی:

درام پلی اورتان

روکش غلطک ها در دو نوع لاستیکی وpvc  تولید می شود که در صنایع گوناگون از قبیل چاپ و بسته بندی ، استخراج معدن، سیمان و غیره مورد استفاده قرار می گیرد. روکش غلطک ها بنابر نیاز مشتری با متریال گوناگون و در عرض و طول های مختلف(بدون محدودیت در طول و عرض و ضخامت) قابل تولید می باشند، که در کشورمان تولید می شود. این شرکت آمادگی ارائه مشاوره در زمینه تولید روکش های خاص طبق نظر و فرمولاسیون از جانب مشتری و همچنین ساخت روکش غلطک های شما در کارخانه و نصب آن در محل را دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

همچنین ما می توانیم غلطک هایی با روکش فرسوده رو دوباره بازیابی کنیم بطوری که پوشش پوسیده شده از سطح غلطک جدا کرده و با جایگزین کردن به چرخه مصرف برگردانیم و موجب کاهش هزینه های تعمیر و نگهداری شویم. کلیه عملیات با توجه به درخواست مشتری در محل خریدار امکان پذیر می باشد.

انواع لاستیک مورد استفاده در روکش غلطکها:

روکش درام

لاستیک سفید با شیار برای ثبات

لاستیک صاف سیاه برای اصطکاک بهتر

لاستیک صاف سفید برای اصطکاک بهتر

پوشش آبی PU با دندان های طراحی شده برای Volta Super Drive

 PU  سیاه و سفید را برای اصطکاک بهتر

لاستیک گرید سفید مواد غذایی

پلی اورتان (PU) مانند لاستیک ، مقاوم فوق العاده ای در برابر چربی ، روغن و مواد شیمیایی خاص است و از این ماده در سطوح مختلف استفاده می شود. پلی اورتان (PU) همچنین یک ماده بسیار انعطاف پذیر است و همچنین می تواند مستقیماً بر روی سطح تزریق شود بدون اینکه  محل اتصالی قابل مشاهده داشته باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *