نوارنقاله بارگیری کشتی

نوارنقاله / نوارنقاله های بارگیری / نوارنقاله بارگیری کشتی

نوارنقاله بارگیری کشتی

 

 سنت و نوآوری همواره دستورالعمل های FFA Fiebig در زمینه توسعه یک محصول جامع محصول شامل انواع بالابر، انتقال و پردازش شن و ماسه بوده است.
طیف وسیعی از محصولات ما شامل همه چیز از جمله تخلیه کننده های شناور، بذرهای مکنده، نوار نقاله های شناور، گیاهان نقاله های خشک کن، گیاهان آبیاری مانند تخلیه کمربندها و آبیاری چرخ ها و گیاهان غربالگری برای تکمیل گیاهان مرطوب و خشک و همچنین گیاهان برای بارگیری و تخلیه جامدات فله در و از کشتی ها و قطارها.

  

با توجه به شرایط طبیعی مختلف و تعداد زیادی از محصولات نهایی، فن آوری بالابر، انتقال و پردازش شن و ماسه دائما از تفکر نوآورانه خواسته است. بازار بین المللی با نیازهای مختلف مشتری خود، به طور مداوم برای پیشرفت های بیشتر فرایندهای مربوطه مورد نیاز است.
از دهه تجربه FFA Fiebig ارائه می دهد گیاهان و دستگاه های با کیفیت بالا برای عملکرد مداوم و دوام بسیار طولانی حتی در شرایط شدید ترین
نوار نقاله باربری Fiebig در طراحی جعبه یا مشبک تولید می شود.
نوار نقاله های بارگیری در کشتی بر روی ساحل توسط یک دانه یا گیاه سیلو تامین می شود. آنها در طراحی شبکه تولید می شوند. دو تسمه نقاله به تلسكوپي متصل مي شوند و از اين طريق فاصله كشتي را به هم متصل مي كنند. کل ساخت و ساز در نیمکره روی یک ریل چرخانده شده است. بنابراین کشتی ها بدون هولد می توانند بارگیری شوند. عملکرد نوار نقاله مطابق با درخواست مشتری است.
نوار نقاله بارگیری در کشتی بر روی دستگاه های شناور شناور مانند خاکبرداری مکش یا غواصان شناور استفاده می شود. معمولا کشتی ها و بارج ها بارگیری می شوند. کارآیی بارگیری با عملکرد لودر برابر است

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *