نوار نقاله انبار و راه حل های لجستیک

نوار نقاله انبار و راه حل های لجستیک

با نوار نقاله انبار و راه حل های لجستیک بیشتر آشنا شویم.

نوار نقاله انبار و راه حل های لجستیک

نقاله های انبار برای بسیاری از شرکت ها از نظر عملیاتی بسیار مهم تر می شوند ، ذخیره و انبار قابل توجه در مقایسه با حرکات دستی محصول به همراه طبقه بندی دقیق ، نوار نقاله های انبار را به سرمایه گذاری ایده آل تبدیل می کند.

نوار نقاله سیستم با مسئولیت محدود تعدادی از راه حل های انتقال مناسب برای اکثر برنامه های انبار را ارائه می دهد. راه حل های نوار نقاله انبار شرکت امید عمران سهند برای حمل و نقل بیشتر محصولات مانند کیف های سنگین ، جعبه های پلاستیکی ، صندوق های حمل و نقل ، کیف های مقوایی ، کارتن ها و پالت ها و غیره ایده آل است. رویکرد و راه حل های کمپانی امید عمران سهند ارائه سیستم های مدولار و / یا سفارشی برای کاربرد مناسب است ، خواه از طریق بارکد مرتب سازی کنید. / خواندن برچسب ، تشخیص رنگ یا وزن / اندازه؛ مرتب سازی سرعت پایین و پر سرعت و دوباره پر کردن  / مرتب سازی به انتخاب / از سطوح مختلف کف طبقات با استفاده از طیف گسترده ای از کانوایر ها و تسمه نوار نقاله ها / بالابر های عمودی و متمایل.

چرا از یک نوار نقاله برای مدیریت انبار استفاده می کنید؟

نوار نقاله انبار و راه حل های لجستیک

حرکت پرسنل و بالابرها و ماشین آلات مستهلک تر را کاهش دهید.

حمل و نقل سریع تر  بار / بسته / انتقال بیشتر در مدت زمان اندک و در نتیجه حجم بیشتر.

فرآیندهای خودکار مانند وزن گیری ، بسته بندی جعبه ، تسمه زنی و غیره را خودکار کنید.

با خیال راحت کالا را با استفاده از مارپیچ ها و بالابرهای عمودی از طبقه بالا به پایین و پایین منتقل کنید.

طبقه بندی محصولات با سرعت بالا در کشور با قابلیت منتقل کردن به داخل قفسه ها و راهرو ها.

تعداد نیروهای کار مورد نیاز برای نقل و انتقال محصول و ترخیص کالا از انبار را تا حد ممکن کاهش دهید.

تغذیه و انتقال محصولات به ماشین بسته بندی و تحویل محصول از سمت دیگر.

طراحی سیستم کنترل “حالت خواب” برای صرفه جویی در مصرف انرژی برای مواقعی که بسته بر روی
دستگاه وجود ندارد.

کارآیی بالاتر کار اثبات شده برای تمامی صنایع است.

نوار نقاله انبار و راه حل مورد نیاز یک انبار پیشرفته و مکانیزه:

نوار نقاله بالابر اسپیرال

نوار نقاله بالابر اسپیرال

این نوع از کانوایر نیز، با ارائه تداوم عملیاتی از طبقه همکف تا ارتفاع 20 متر را در انبار ارائه می دهد که
محصولات را بصورت مارپیچ به طبقات یک ، دو، سه و… تحویل داده و به عملیات انتقال ادامه میدهد. این نوع
از کانوایرها با قابلیت استفاده در مسیرهای رفت و برگشت (دو لاین) بطور همزمان کارایی بیشتر و رو به افزایش
را به شرکت های تولیدی می دهند.

نوار نقاله غلتکی

نوار نقاله غلتکی

شرکت امید عمران سهند طیف گسترده ای از نوار نقاله غلتکی هرزگرد و نوار نقاله غلتکی موتوری تولید شده از آلومینیوم ، فولاد ST37 یا ضد زنگ (استیل) را ارائه می دهد. طراحی ماژولار امکان ایجاد یکپارچگی مقرون به صرفه در ماژول های نقاله مختلف را فراهم می آورد تا سیستم های هندلینگ بسیار کارآمد و سازگار را ایجاد کند. نوار نقاله غلتکی موتوری که در غیر این صورت با عنوان فشار صفر خطی / ZLP شناخته می شود می تواند برای صف کالاهایی که در هر صورت باید تماس نباشد و حفظ شود مورد استفاده قرار گیرد.این نوع از تسمه نوار نقاله نیز در راهروها و سراشیبی های یک انبار جهت ترخیص کالا ازانبار مورد استفاده قرار می گیرد.

نوار نقاله پالت

نوار نقاله پالت

کمپانی امید عمران سهند ماژول های نوار نقاله پالت برای ایجاد راه حل های شخصی سازی شده برای جابجایی هر چیزی از پالت های خالی تا 2 تن در حالت های ترانزیت یا انباشت ساده استفاده می شود و همچنین می تواند برای فیدها از و از پالت ها ، لفاف بسته بندی شده ، هود ، استراپ استفاده شود. شکل استاندارد این کانوایر همچنین می تواند بصورت صاف با پایه یا بدون پایه به مکانی تنظیم و نصب شود.

نوار نقاله سورتینگ

نوار نقاله سورتینگ

طراحی سیستم مرتب سازی خودکار به طور معمول مستلزم ادغام و تغییر مسیر محصولات از طریق سیستم به مقصد از پیش تعیین شده در جایی است که ماژول های نقاله مختلفی در آن می توانند از جمله انتقال زنجیری / تسمه نقاله ، جداسازی مسیر ، حرکت و ضربه زن پنوماتیک ، نقاله رولیکی فعال و غیره استفاده کنند.

پارامترهای مختلف شناسایی محصول قبل از انتقال ، می تواند به کار رود مانند:

  • خواندن بارکد
  • برچسب های RFID
  • اندازه محصول
  • رنگ
  • شمردن
  • وزن

آسانسورهای عمودی یا الواتور عمودی

آسانسورهای عمودی یا الواتور عمودی

محدوده رنج کمپانی امید عمران سهند شامل سكوها و آسانسورهای پیوسته است كه دارای پوان كوچكی هستند و می توانند در چندین طبقه از ساختمان انبار شما بارگیری و در طبقه مورد نظر تخلیه شوند. همچنین طیف وسیعی از آسانسور پالت محدوده وسیعی را تکمیل می کند.

تسمه نوار نقاله

تسمه نوار نقاله

تسمه نوار نقاله ها به شکل های مختلفی با تسمه نقاله های مختلف ، از جمله صاف ، گریپ یا آجدار ، پلاستیک مدولار و غیره ارائه می شوند. معمولاً آنها در انبارها برای بالا بردن محصولات بالاتر از ارتفاع نوک یک طبقه /  و در جهت کاهش شیب استفاده می شوند تا در ناحیه ای از شیب بعد از مسیر طولانی صاف و برای دسترسی به طبقات پایین و هم کف مورد استفاده قرار می گیرد. آنها همچنین به طور گسترده ای در صنعت های مختلف مورد استفاده قرار می گیرند که محصول کوچک / ظریف  نمی توانند روی غلطک ها حرکت کنند برای همین از سیستم های کانوایر استفاده می کنند.

بسته بندی سفارشی

بسته بندی سفارشی

چیدن کارتن از قفسه های ذخیره سازی طراحی شده ، راه حلی برای انتخاب سریع و کارآمد سفارش طیف گسترده ای از محصولات در حال حرکت سریع می باشد.

با ادغام یک نوار نقاله غلتکی در قسمت جلوی نوار نقاله ها انتخابی ، می توانید سفارشات تکمیل شده را از طریق مناطق مختلف انبار ارسال و از آنجا توسط نوار نقاله غلتکی به بسته بندی ارسال کنید.

سیستم نوار نقاله بارگیری و تخلیه

سیستم نوار نقاله بارگیری و تخلیه

نقاله های بارگیری/ تخلیه ثابت ، سیار و وسایل نقلیه برای حمل و نقل سریع وسایل و محصولات سبک و سنگین مناسب هستند که می توانند از بسته های مختلف ، کارتن ، جعبه ،تجهیزات بسته بندی شده ، کیف و حتی وسایل مختلف مانند ایزوگام و طاقه های پارچه و غیره متغیر باشند. نوار نقاله های طراحی شده برای بارگیری و تخلیه کاملا ایمن، پرتابل و انعطاف پذیر هستند.

دوباره تلاش کنید

نوار نقاله طبقات برای انبار

نوار نقاله طبقات برای انبار و راه حل های آن

نوار نقاله طبقات برای انبار   نوار نقاله و راه حل های ما برای مکانیزه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *