نوار نقاله بارگیری

نوار نقاله بارگیری

نوار نقاله ها :

نوار نقاله تلسکوپی و انواع آن :

  نوار نقاله تلسکوپی شرکت امید عمران سهند  
  شرکت امید عمران سهند یکی از مشهور تولید کنندگان نوار نقاله تلسکوپی کانتینر در داخل کشور می باشد. نوار نقاله بارگیری و تخلیه ، اپراتورها را قادر می سازد تا انتقال محصولات را (بارگیری و تخلیه ، انتقال) بصورت مداوم و پشت سرهم (Continuous) انجام دهند. و این کار نیز بصورت سرعت های متفاوت (ثابت و قابل تنظیم) انجام می گیرد ، ظرفیت اسمی اپراتورینگ دستگاه حدود 20 کارتن در دقیقه می باشد.  

نوار نقاله های تلسکوپی بسیار متنوع هستند ، و دستگاه فوق را به نوع گسترده ای از حمل بار در بسیاری از بخش های تجاری تبدیل کرده است. محصولات حمل شده معمولاً شامل گونی ، بسته ، کارتن ، بطری ، لاستیک ، فرش و تشک هستند. نوار نقاله تلسکوپی ما برای دستیابی به نرخ های بی نظیر حمل و نقل طراحی و ساخته شده اند ، برای تخلیه و بارگیری کانتینرها ، کامیون ها ، تریلرها و وانت ها ، با استفاده از یک افزایش طول بینظیر که با فشار یک دکمه می تواند تا 22 متر طول داشته باشد ، مناسب هستند. در طراحی فوق العاده مهندسی شده از حداقل فضای کف در منطقه بارگیری و تخلیه شلوغ استفاده شده است.
کاهش زمان بارگیری – تخلیه با کانوایر تلسکوپی
نوار نقاله تلسکوپی می تواند به تنهایی کار کند ، یا می تواند به یک سیستم نوار نقاله متصل شود تا یک محصول کامل باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

3) نوار نقاله سه تکه دم دار

نوار نقاله بارگیری سه تکه این کانوایر همانند نمونه های بالایی طراحی و ساخت گردیده است، با این تفاوت که در ابتدای دستگاه قسمت یک متری جهت تغذیه بار و یا تویل بار در نظر گرفته شده است، که عملیات لودینگ و آنلودینگ را آسان و تکمیل می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

4) نوار نقاله بارگیری تلسکوپی بدون نیاز به سکو :


3) نوار نقاله سه تکه دم دار

نوار نقاله بارگیری سه تکه این کانوایر همانند نمونه های بالایی طراحی و ساخت گردیده است، با این تفاوت که در ابتدای دستگاه قسمت یک متری جهت تغذیه بار و یا تویل بار در نظر گرفته شده است، که عملیات لودینگ و آنلودینگ را آسان و تکمیل می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

4) نوار نقاله بارگیری تلسکوپی بدون نیاز به سکو :

مزایای نوار نقاله تلسکوپی :

نوار نقاله تلسکوپی کنترل از راه دور زمان تخلیه و بارگیری را به میزان 50٪ کاهش می دهد. کاربری سالم با بهبود شرایط کار ارگونومیک. بازگشت سرمایه در کمتر از 2 سال. بهبود محیط کار و انبار. کاهش  چند برابری آسیب به محصولات و نیروی کار . پوشش کل ماشین و سرعت بالای عملیات . طراحی گاید برای جلوگیری از افتادن محصولات. طراحی دُم (دنباله) برای کارخانجاتی که از سکوی بارگیری استفاده نمی کنند. جایگذاری لامپ LED برای بدست آوردن حداکثر روشنایی در زمان بارگیری / تخلیه در شب . جایگذاری سنسور متراکم کردن بار در قسمت انتهایی برای مواردی که کاربر نتواند محصولات را در وقفه ای متناسب با سرعت نوار بر دارد.

نوار نقاله بارگیری و تخلیه تاشو سه تکه :

نوار نقاله بارگیری سه تکه این دستگاه نوار نقاله همانطوری که از نامگذاری آن معلوم است از سه قسمت تشکیل یافته و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد. بطوریکه قسمت ابتدا و انتهای دستگاه قابلیت تاشو بودن داشته و در شرکتهایی که با کمبود فضا جهت نگهداری و انبار دستگاه مواجه هستند، با حداکثر کارایی مورد استفاده قرار می گیرد. کارایی این دستگاه بیشتر در صنایع سبک از جمله مواد غذایی آرایشی و بهداشتی و … می باشد.
نوار نقاله بارگیری سه تکه تاشویی
کلیه قطعات و تجهیزات بکار رفته در ساخت این دستگاه از قطعات با کیفیت و معروف بوده و عملکرد دستگاه کاملا بصورت اتوماتیک می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

نوار نقاله بارگیری برای سیمان :

نوار نقاله بارگیری برای سیمان

این کانوایر بارگیری با استراکچری قدرتمند و مستحکم جهت حمل کیسه های سیمان و گچ مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با قابلیت پرتابل بودن (چرخدار) و تنظیم ارتفاع برقی تمامی نیاز مشتریان را در عملیات بارگیری / تخلیه برآورده می سازد.
نوار نقاله بارگیری گونی
این کانوایر در تمامی صنایع دو منظوره جهت بارگیری – تخلیه کارتن و کیسه مورد استفاده قرار می گیرد. ما میتوانیم تمامی کانوایرها را سفارشی نسبت به صنعت شما طراحی و تولید کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید: 04134316055

آشنایی با ویژگی های نوار نقاله بارگیری کارتن :

کانوایر بارگیری کارتن

نوار نقاله ها برای جابجایی مواد ، محصولات و بارها در کلیت یک مجموعه تولیدی یا پخش محصولات استفاده می شود ،نوار نقاله ها دستگاه های افقی ، شیب دار یا عمودی هستند. که بسبب حمل و انتقال محصول توسط نیروی جاذبه یا نیروی هیدرولیک یا برقی تأمین می شود. از آنجا که محصول را بر روی غلطکها یا تسمه هایی سوار می کنید که در یک مسیر ثابت با نقاط خاص برای بارگیری و تخلیه حرکت می کنند. از آنجا که نوار نقاله ها می توانند حجم زیادی از مواد را به سرعت در طی یک عملیات بارگیری/تخلیه جابجا کنند ، نقاله ها با از بین بردن زمان بارگیری / تخلیه ، هزینه های نیروی کار را کاهش می دهند. برنامه های کاربردی نوار نقاله معمولی شامل جابجایی مواد ، کالاها یا بارهای پالت شده به داخل و خارج از یك تریلر ، از طریق سیستم های ذخیره سازی ایستا یا اتوماتیک یا از یك منطقه انتخابی تا بسته بندی مورد استفاده قرار گیرند .
نوار نقاله بارگیری کارتن

بیشتر با ما آشنا شوید :

شرکت امید عمران سهند با تجربه ای بالغ بر یک دهه و بکارگیری و ترکیب مهندسی، هنر، خلاقیت، تجربه به

نتایجی در مورد سیستم های اتوماسیون انتقال، نوار نقاله و کانوایر بسته بندی و مدیریت انبار و خطوط تولید

رسیده است، ما میتوانیم تمامی سیستم های انتقال مورد نیاز شما را تولید و راه اندازی کنیم.

کارخانه شرکت امید عمران سهند

کمپانی امید عمران سهند به پشتوانه نیرو های ماهر، واحد فنی و مهندسی قدرتمند توانسته دستگاه هایی از

نظر کیفیت و قیمت و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی طراحی کند، تا شرکت هایی بنام و مشهور در

زمره مشتریان این شرکت قرار بگیرد. به یاری خدا، طراحی منحصر بفرد و دلگرمی به مشتریان توانسته ایم

گامی بلند در سطح ایران و بین الملل برداریم و به امید آنکه فقط در جهان محصول ایرانی بدرخشد.


نوار نقاله دپو کیسه :

نوار نقاله دپو کیسه برای انبارهای ذخیره سازی آرد   همانطور که میدانید ما برای ذخیره سازی و دپو انواع محصولات بسته بندی شده در کیسه، نیاز به نوار نقاله و کانوایر داریم تا بتوانیم به آسانی کیسه های خود را در انبار تا ارتفاع تقریبا 6 الی 8 متر دپو کنیم تا از حداکثر فضای ممکن استفاده کنیم . مجموعه شرکت امید عمران سهند برای رفع محدودیت ها و مشکلات شما نوار نقاله دپو کیسه را طراحی کرده است تا شما به کمک این دستگاه با اعتماد و ضریب اطمینان 100% محصولاتخود را دپو و انتقال دهید. در لینک زیر برای شما عکس های جالب و فیلم عالی از کارکرد دستگاه در حال تست و راه اندازی گذاشته ایم. مزایای کانوایر دپو کیسه در انبار جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

آیا با نوار نقاله پالت بر آشنا هستید ؟

نوار نقاله حمل پالت نوار نقاله حمل پالت امروزه در بسیاری از صنایع کاربرد فراوانی دارد، همانطور که از نام این دستگاه مشخص هست، برای حمل پالت هایی با ظرفیت های متدوال یا غیر متدوال مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه تشکیل یافته از استراکچر قدرتمند، زنجیر ، غلتک و سایر اجزای نوار نقاله می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید .
 

کانوایر z شکل با تسمه پلاستیکی مدولار :

نوار نقاله بارگیری زد شکل از نوار نقاله z شکل به طور کلی برای جابجایی و انتقال محصولاتی که محصول باید به سطح بالا یا پایین منتقل شود، استفاده می شود. آنها اغلب برای انتقال محصولات به قیف (هاپر) ، به قسمت دیگر یا جلوگیری از انسداد استفاده می شوند.

کانوایر z شکل در طیف گسترده ای از صنایع از جمله ساختمان و ساخت و ساز ، تولید مواد غذایی ،

فرآوری مواد غذایی، انبارداری ، تدارکات و بسیاری از صنایع دیگر مفید هستند.

از نوار نقاله گردن قو، می توان برای جابجایی محصولات مرطوب یا خشک استفاده کرد و بسته به منطقه ای که در آن استفاده می شود ، می توان طراحی و ساخت دقیق آن را تغییر داد .

موارد استفاده برای نوار نقاله گردن قو :

در صورت نیاز به انتقال محصولات به سطح دیگری. جایی که محصول در حال انتقال به هاپر یا سطل آشغال هستند . در مواردی که بین نوار نقاله های مجاور انسداد وجود دارد ، از نوار نقاله گردن قو برای اتصال آنها در سطوح مختلف استفاده می شود. در جایی که محصولات باید بصورت شیبدار با شیب مثبت یا منفی منتقل شوند.

نوار نقاله تسمه مستقیم :

نوار نقاله افقی نوار نقاله های مستقیم برای استفاده در عملیات عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. برای حمل و نقل طیف وسیعی از کالاها و همچنین کلیه صنایع طراحی شده است. بطوریکه در این سیستم انتقال ها از تسمه pvc ، pu ، modular و سایر تسمه ها استفاده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

مزایای نوار نقاله تسمه مستقیم :

 • قیمت کمتر در مقایسه با تسمه نوار نقاله های دیگر .
 • عملکرد بسیار قابل اعتماد .
 • سادگی قطعات و طراحی قطعات .
 • انتخاب گسترده ای از انواع تسمه نقاله ها .
 

از جمله مزایای کانوایر بارگیری تلسکوپی :

مزایای کانوایر بارگیری تلسکوپی
 • نیاز به نیروی انسانی کمتر برای بارگیری و تخلیه انواع کانتینر و تریلر توسط واحد تدارکات.
 • چرخه زمانی بوسیله این کانوایر تلسکوپی کمتر خواهد بود،چون بارگیری سریع تر انجام خواهد شد.
 • در این مدل از نقاله تلسکوپی نیاز به سکوهای بارگیری یکسان داریم.
 • جلوگیری از هرگونه آسیب به کالا و کاهش خطر آسیب در محل و عدم استفاده از لیفتراک.
 • افزایش ایمنی و بهره وری در داخل و اطراف منطقه بارگیری و تخلیه.
 • ارائه حداکثر ظرفیت بارگیری و تخلیه توسط سیستم انتقال تلسکوپی.
 • طراحی و ساخت استراکچری قدرتمند برای تحمل بار 100 کیلوگرم در هر مترمربع.
 • استفاده از الکتروموتور جهت حرکت بلت و تنظیم طول و تغییر ارتفاع با مارک های بهتر ایرانی و اروپایی.
 • استفاده از تسمه نقاله متخلخل از جنس پی وی سی یا لاستیکی نسبت به زمینه و حساسیت کاری.
 • استفاده از چرخ های چدنی جهت تسهیل در جابجایی بصورت عرضی و طولی.
 • قابلیت تنظیم ارتفاع توسط جک های هیدرولیک و پاورپک مربوطه.
  طراحی منحصر بفرد و همه جانبه نوار نقاله تلسکوپی، تمامی سازمان ها را قادر می سازد که بسرعت محصولات مختلف از جمله کارتن، جعبه، کیسه، گالن 20 و 40 لیتری، لاستیک، محصولات بسته بندی شده و سایر محصولات را بارگیری یا تخلیه کنند.

نوار نقاله بارگیری مدل KG :

نوار نقاله بارگیری مدل KG برای بارگیری و تخلیه کارآمد، مطمئن و سریع در صنعت نیازمند نوار نقاله بارگیری هستیم، که علاوه بر موارد فوق موجب کاهش هزینه های نیروی انسانی و خطرات حاصل از آن میگردد. در صنعت بدلیل مکانیزه بودن کلیه عملیات هزینه های اقتصادی حاصل از آن بطور چشمگیری کاهش می یابد. از جمله امکاناتی که میتوان به این نوار نقاله افزود قابلیت شمارش کالاهای بارگیری شده میباشد. تنظیم ارتفاع برقی و اتوماتیک از سایر مشخصه های چشمگیر دستگاه می باشد که میتوان در کوتاه ترین زمان ممکن تنظیم کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

از مزایای بارگیری و تخلیه سیستم بارگیری اتوماتیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کانوایر تلسکوپی MG سیستم های بارگیری و تخلیه خودکار شامل دو بخش متصل بهم هستند که بخشی بعنوان ساپورت در بیرون از ماشین و بخش دیگری داخل ماشین جهت بارگیری و تخلیه خودکار مورد استفاده قرار می گیرند. این کانوایرها در برخی سایتها بر روی سکو نصب می گردد و در برخی مواقع بصورت پرتابل طراحی و تولید میشود، که کل سیستم کارایی و صرفه اقتصادی بسیار بالایی دارد. ما توانایی ساخت کانوایرهایی جهت تامین نیاز شما در بارگیری و تخلیه ماشین هایی از جمله خاور تا تریلر را دارا می باشیم . جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .   این سیستم های انتقال (کانوایر)، جزء ضروری ترین سیستم های تدارکاتی ساده و سود آور هستند و می توانند به سیستم های مدیریت انبار، سیستم حمل و نقل خودکار( مونتاژ، پردازش و بسته بندی) و خط تولید متصل شوند.

1) نوار نقاله بارگیری هزینه حمل و نقل ناوگان لودر و لیفتراک را از بین می برد :

خطرات لیفتراک در مقایسه با نوار نقاله ناوگان لودر و لیفتراک برای خرید بسیار گران است و هزینه های تعمیر و نگهداری و مراقبت از آن قابل توجه می باشد . هزینه استهلاک این ناوگان از ازرش آن کاسته و در نهایت باید با ارزش فروش مجدد بسیار کم جایگزین سیستم لودر و لیفتراک شود. بعنوان یک جایگزین، سرمایه گذاری در زیرساخت های سرمایه ای که جایگزین نیاز به یک سیستم نوار نقاله است، که نیاز به نگهداری کمتر و هزینه های بسیار پایین برای کار دارد. این سیستم انتقال (کانوایر) عمر قابل توجهی طولانی تر از ناوگان لودر و لیفتراک دارد و بازده سرمایه گذاری بیشتری خواهد داشت .

2) بهینه سازی منابع انسانی و کاهش هزینه های کار :

سیستم بارگیری و تخلیه نوار نقاله اتوماتیک از دست زدن و دوباره کاری مواد جلوگیری می کند و بنابراین نیاز به مداخله کمتر برای بکارگیری انسان است. این باعث می شود که منابع انسانی در کار از ارزش بالایی برخوردار باشند، علاوه بر این با حذف نیاز به ناوگان لودر و لیفتراک، هزینه های اپراتور لودر و لیفتراک کاهش می یابد و دو نفر کارگر ساده می توانند مدیریت دستگاه کانوایر بارگیری و تخلیه را برعهده بگیرند.

3) نوار نقاله تعداد کامیون های مورد نیاز ناوگان خودرو را کاهش می دهد :

سرعت بارگیری و تخلیه نوار نقاله ها ( 3 دقیقه در مقایسه با 40 دقیقه) به این معنی است که کامیون ها در هر نقطه باید تا 40 دقیقه توقف کنند تا خالی شوند، ولی این دستگاه های نوار نقاله بارگیری می توانند که در طول 3 دقیقه محصولات را خالی و هزینه های حاصل از آنرا کاهش دهد.

4) بدون عوارض و خسارت بیکار ماندگی نیروی انسانی :

عوارض و خسارت بیکار ماندگی زمانی که اپراتورهای انبار بیش از مدت زمان اختصاص داده شده توسط کارپرداز برای تخلیه یک کانتینر و تحویل به کارپرداز هزینه می کنند. فرکانس (تناوب یا تکرار) بالا از تحویل سریع کالا در انبار در روزها،پیمودن سریع اقتصاد جهانی به این معنی است که عوارض بیکارماندگی بطور قابل توجهی درحال پیشرفت هستند. چرا که آسیب جسمانی نیروی کار هر روز در حال افزایش می باشد.

5) نوار نقاله بارگیری ایمنی محل کار را بهبود می بخشد :

لیفتراک ها ( forklifts) خطرناک هستند، از بین بردن نیاز به یک ناوگان لیفتراک باعث افزایش ایمنی در محیط کار می شود (بدون لیفتراک = بدون حادثه).

انواع نوار نقاله بارگیری :

1) نوار نقاله بارگیری یک تکه مستقیم:

بالابر و نوار نقاله بارگیری گونی این کانوایر بارگیری و تخلیه با کارکرد دو جهته در طول ها 4 تا 20 متر با عرض 50 ، 60، 80، 100 سانتی متر طراحی و ساخت میگردد. این نوار نقاله کاربرد بسیار بالایی از صنایع کوچک گرفته تا صنایع بزرگ داشته و با طراحی بخصوص مخصوص هر صنعت با قیمت مناسب بفروش میرسد. تنظیم لیفتینگ و بالابری این دستگاه ها بصورت برقی می باشد. این دستگاه بصورت متحرک و ثابت نسبت به سفارش مشتری طراحی و ساخت میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055 – 09149169630

2) نوار نقاله بارگیری دو تکه :

نوار نقاله بارگیری دو تکه این مدل از نوار نقاله بارگیری دو تکه بوده، بدین منظور که در انتهای کانوایر قسمتی از دستگاه صاف و افقی می شود، و به میزان قابل توجهی عملیات بارگیری و تخلیه را آسان می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نوار نقاله بارگیری و تخلیه با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

3) نوار نقاله سه تکه دم دار

نوار نقاله بارگیری سه تکه این کانوایر همانند نمونه های بالایی طراحی و ساخت گردیده است، با این تفاوت که در ابتدای دستگاه قسمت یک متری جهت تغذیه بار و یا تویل بار در نظر گرفته شده است، که عملیات لودینگ و آنلودینگ را آسان و تکمیل می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

4) نوار نقاله بارگیری تلسکوپی بدون نیاز به سکو :

مزایای نوار نقاله تلسکوپی :

نوار نقاله تلسکوپی کنترل از راه دور زمان تخلیه و بارگیری را به میزان 50٪ کاهش می دهد. کاربری سالم با بهبود شرایط کار ارگونومیک. بازگشت سرمایه در کمتر از 2 سال. بهبود محیط کار و انبار. کاهش  چند برابری آسیب به محصولات و نیروی کار . پوشش کل ماشین و سرعت بالای عملیات . طراحی گاید برای جلوگیری از افتادن محصولات. طراحی دُم (دنباله) برای کارخانجاتی که از سکوی بارگیری استفاده نمی کنند. جایگذاری لامپ LED برای بدست آوردن حداکثر روشنایی در زمان بارگیری / تخلیه در شب . جایگذاری سنسور متراکم کردن بار در قسمت انتهایی برای مواردی که کاربر نتواند محصولات را در وقفه ای متناسب با سرعت نوار بر دارد.

نوار نقاله بارگیری و تخلیه تاشو سه تکه :

نوار نقاله بارگیری سه تکه این دستگاه نوار نقاله همانطوری که از نامگذاری آن معلوم است از سه قسمت تشکیل یافته و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد. بطوریکه قسمت ابتدا و انتهای دستگاه قابلیت تاشو بودن داشته و در شرکتهایی که با کمبود فضا جهت نگهداری و انبار دستگاه مواجه هستند، با حداکثر کارایی مورد استفاده قرار می گیرد. کارایی این دستگاه بیشتر در صنایع سبک از جمله مواد غذایی آرایشی و بهداشتی و … می باشد.
نوار نقاله بارگیری سه تکه تاشویی
کلیه قطعات و تجهیزات بکار رفته در ساخت این دستگاه از قطعات با کیفیت و معروف بوده و عملکرد دستگاه کاملا بصورت اتوماتیک می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

نوار نقاله بارگیری برای سیمان :

نوار نقاله بارگیری برای سیمان

این کانوایر بارگیری با استراکچری قدرتمند و مستحکم جهت حمل کیسه های سیمان و گچ مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با قابلیت پرتابل بودن (چرخدار) و تنظیم ارتفاع برقی تمامی نیاز مشتریان را در عملیات بارگیری / تخلیه برآورده می سازد.
نوار نقاله بارگیری گونی
این کانوایر در تمامی صنایع دو منظوره جهت بارگیری – تخلیه کارتن و کیسه مورد استفاده قرار می گیرد. ما میتوانیم تمامی کانوایرها را سفارشی نسبت به صنعت شما طراحی و تولید کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید: 04134316055

آشنایی با ویژگی های نوار نقاله بارگیری کارتن :

کانوایر بارگیری کارتن

نوار نقاله ها برای جابجایی مواد ، محصولات و بارها در کلیت یک مجموعه تولیدی یا پخش محصولات استفاده می شود ،نوار نقاله ها دستگاه های افقی ، شیب دار یا عمودی هستند. که بسبب حمل و انتقال محصول توسط نیروی جاذبه یا نیروی هیدرولیک یا برقی تأمین می شود. از آنجا که محصول را بر روی غلطکها یا تسمه هایی سوار می کنید که در یک مسیر ثابت با نقاط خاص برای بارگیری و تخلیه حرکت می کنند. از آنجا که نوار نقاله ها می توانند حجم زیادی از مواد را به سرعت در طی یک عملیات بارگیری/تخلیه جابجا کنند ، نقاله ها با از بین بردن زمان بارگیری / تخلیه ، هزینه های نیروی کار را کاهش می دهند. برنامه های کاربردی نوار نقاله معمولی شامل جابجایی مواد ، کالاها یا بارهای پالت شده به داخل و خارج از یك تریلر ، از طریق سیستم های ذخیره سازی ایستا یا اتوماتیک یا از یك منطقه انتخابی تا بسته بندی مورد استفاده قرار گیرند .
نوار نقاله بارگیری کارتن

بیشتر با ما آشنا شوید :

شرکت امید عمران سهند با تجربه ای بالغ بر یک دهه و بکارگیری و ترکیب مهندسی، هنر، خلاقیت، تجربه به

نتایجی در مورد سیستم های اتوماسیون انتقال، نوار نقاله و کانوایر بسته بندی و مدیریت انبار و خطوط تولید

رسیده است، ما میتوانیم تمامی سیستم های انتقال مورد نیاز شما را تولید و راه اندازی کنیم.

کارخانه شرکت امید عمران سهند

کمپانی امید عمران سهند به پشتوانه نیرو های ماهر، واحد فنی و مهندسی قدرتمند توانسته دستگاه هایی از

نظر کیفیت و قیمت و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی طراحی کند، تا شرکت هایی بنام و مشهور در

زمره مشتریان این شرکت قرار بگیرد. به یاری خدا، طراحی منحصر بفرد و دلگرمی به مشتریان توانسته ایم

گامی بلند در سطح ایران و بین الملل برداریم و به امید آنکه فقط در جهان محصول ایرانی بدرخشد.


نوار نقاله دپو کیسه :

نوار نقاله دپو کیسه برای انبارهای ذخیره سازی آرد   همانطور که میدانید ما برای ذخیره سازی و دپو انواع محصولات بسته بندی شده در کیسه، نیاز به نوار نقاله و کانوایر داریم تا بتوانیم به آسانی کیسه های خود را در انبار تا ارتفاع تقریبا 6 الی 8 متر دپو کنیم تا از حداکثر فضای ممکن استفاده کنیم . مجموعه شرکت امید عمران سهند برای رفع محدودیت ها و مشکلات شما نوار نقاله دپو کیسه را طراحی کرده است تا شما به کمک این دستگاه با اعتماد و ضریب اطمینان 100% محصولاتخود را دپو و انتقال دهید. در لینک زیر برای شما عکس های جالب و فیلم عالی از کارکرد دستگاه در حال تست و راه اندازی گذاشته ایم. مزایای کانوایر دپو کیسه در انبار جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

آیا با نوار نقاله پالت بر آشنا هستید ؟

نوار نقاله حمل پالت نوار نقاله حمل پالت امروزه در بسیاری از صنایع کاربرد فراوانی دارد، همانطور که از نام این دستگاه مشخص هست، برای حمل پالت هایی با ظرفیت های متدوال یا غیر متدوال مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه تشکیل یافته از استراکچر قدرتمند، زنجیر ، غلتک و سایر اجزای نوار نقاله می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید .
 

کانوایر z شکل با تسمه پلاستیکی مدولار :

نوار نقاله بارگیری زد شکل از نوار نقاله z شکل به طور کلی برای جابجایی و انتقال محصولاتی که محصول باید به سطح بالا یا پایین منتقل شود، استفاده می شود. آنها اغلب برای انتقال محصولات به قیف (هاپر) ، به قسمت دیگر یا جلوگیری از انسداد استفاده می شوند.

کانوایر z شکل در طیف گسترده ای از صنایع از جمله ساختمان و ساخت و ساز ، تولید مواد غذایی ،

فرآوری مواد غذایی، انبارداری ، تدارکات و بسیاری از صنایع دیگر مفید هستند.

از نوار نقاله گردن قو، می توان برای جابجایی محصولات مرطوب یا خشک استفاده کرد و بسته به منطقه ای که در آن استفاده می شود ، می توان طراحی و ساخت دقیق آن را تغییر داد .

موارد استفاده برای نوار نقاله گردن قو :

در صورت نیاز به انتقال محصولات به سطح دیگری. جایی که محصول در حال انتقال به هاپر یا سطل آشغال هستند . در مواردی که بین نوار نقاله های مجاور انسداد وجود دارد ، از نوار نقاله گردن قو برای اتصال آنها در سطوح مختلف استفاده می شود. در جایی که محصولات باید بصورت شیبدار با شیب مثبت یا منفی منتقل شوند.

نوار نقاله تسمه مستقیم :

نوار نقاله افقی نوار نقاله های مستقیم برای استفاده در عملیات عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. برای حمل و نقل طیف وسیعی از کالاها و همچنین کلیه صنایع طراحی شده است. بطوریکه در این سیستم انتقال ها از تسمه pvc ، pu ، modular و سایر تسمه ها استفاده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

مزایای نوار نقاله تسمه مستقیم :

 • قیمت کمتر در مقایسه با تسمه نوار نقاله های دیگر .
 • عملکرد بسیار قابل اعتماد .
 • سادگی قطعات و طراحی قطعات .
 • انتخاب گسترده ای از انواع تسمه نقاله ها .
 

از جمله مزایای کانوایر بارگیری تلسکوپی :

مزایای کانوایر بارگیری تلسکوپی
 • نیاز به نیروی انسانی کمتر برای بارگیری و تخلیه انواع کانتینر و تریلر توسط واحد تدارکات.
 • چرخه زمانی بوسیله این کانوایر تلسکوپی کمتر خواهد بود،چون بارگیری سریع تر انجام خواهد شد.
 • در این مدل از نقاله تلسکوپی نیاز به سکوهای بارگیری یکسان داریم.
 • جلوگیری از هرگونه آسیب به کالا و کاهش خطر آسیب در محل و عدم استفاده از لیفتراک.
 • افزایش ایمنی و بهره وری در داخل و اطراف منطقه بارگیری و تخلیه.
 • ارائه حداکثر ظرفیت بارگیری و تخلیه توسط سیستم انتقال تلسکوپی.
 • طراحی و ساخت استراکچری قدرتمند برای تحمل بار 100 کیلوگرم در هر مترمربع.
 • استفاده از الکتروموتور جهت حرکت بلت و تنظیم طول و تغییر ارتفاع با مارک های بهتر ایرانی و اروپایی.
 • استفاده از تسمه نقاله متخلخل از جنس پی وی سی یا لاستیکی نسبت به زمینه و حساسیت کاری.
 • استفاده از چرخ های چدنی جهت تسهیل در جابجایی بصورت عرضی و طولی.
 • قابلیت تنظیم ارتفاع توسط جک های هیدرولیک و پاورپک مربوطه.
  طراحی منحصر بفرد و همه جانبه نوار نقاله تلسکوپی، تمامی سازمان ها را قادر می سازد که بسرعت محصولات مختلف از جمله کارتن، جعبه، کیسه، گالن 20 و 40 لیتری، لاستیک، محصولات بسته بندی شده و سایر محصولات را بارگیری یا تخلیه کنند.

نوار نقاله بارگیری مدل KG :

نوار نقاله بارگیری مدل KG برای بارگیری و تخلیه کارآمد، مطمئن و سریع در صنعت نیازمند نوار نقاله بارگیری هستیم، که علاوه بر موارد فوق موجب کاهش هزینه های نیروی انسانی و خطرات حاصل از آن میگردد. در صنعت بدلیل مکانیزه بودن کلیه عملیات هزینه های اقتصادی حاصل از آن بطور چشمگیری کاهش می یابد. از جمله امکاناتی که میتوان به این نوار نقاله افزود قابلیت شمارش کالاهای بارگیری شده میباشد. تنظیم ارتفاع برقی و اتوماتیک از سایر مشخصه های چشمگیر دستگاه می باشد که میتوان در کوتاه ترین زمان ممکن تنظیم کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

از مزایای بارگیری و تخلیه سیستم بارگیری اتوماتیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کانوایر تلسکوپی MG سیستم های بارگیری و تخلیه خودکار شامل دو بخش متصل بهم هستند که بخشی بعنوان ساپورت در بیرون از ماشین و بخش دیگری داخل ماشین جهت بارگیری و تخلیه خودکار مورد استفاده قرار می گیرند. این کانوایرها در برخی سایتها بر روی سکو نصب می گردد و در برخی مواقع بصورت پرتابل طراحی و تولید میشود، که کل سیستم کارایی و صرفه اقتصادی بسیار بالایی دارد. ما توانایی ساخت کانوایرهایی جهت تامین نیاز شما در بارگیری و تخلیه ماشین هایی از جمله خاور تا تریلر را دارا می باشیم . جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .   این سیستم های انتقال (کانوایر)، جزء ضروری ترین سیستم های تدارکاتی ساده و سود آور هستند و می توانند به سیستم های مدیریت انبار، سیستم حمل و نقل خودکار( مونتاژ، پردازش و بسته بندی) و خط تولید متصل شوند.

1) نوار نقاله بارگیری هزینه حمل و نقل ناوگان لودر و لیفتراک را از بین می برد :

خطرات لیفتراک در مقایسه با نوار نقاله ناوگان لودر و لیفتراک برای خرید بسیار گران است و هزینه های تعمیر و نگهداری و مراقبت از آن قابل توجه می باشد . هزینه استهلاک این ناوگان از ازرش آن کاسته و در نهایت باید با ارزش فروش مجدد بسیار کم جایگزین سیستم لودر و لیفتراک شود. بعنوان یک جایگزین، سرمایه گذاری در زیرساخت های سرمایه ای که جایگزین نیاز به یک سیستم نوار نقاله است، که نیاز به نگهداری کمتر و هزینه های بسیار پایین برای کار دارد. این سیستم انتقال (کانوایر) عمر قابل توجهی طولانی تر از ناوگان لودر و لیفتراک دارد و بازده سرمایه گذاری بیشتری خواهد داشت .

2) بهینه سازی منابع انسانی و کاهش هزینه های کار :

سیستم بارگیری و تخلیه نوار نقاله اتوماتیک از دست زدن و دوباره کاری مواد جلوگیری می کند و بنابراین نیاز به مداخله کمتر برای بکارگیری انسان است. این باعث می شود که منابع انسانی در کار از ارزش بالایی برخوردار باشند، علاوه بر این با حذف نیاز به ناوگان لودر و لیفتراک، هزینه های اپراتور لودر و لیفتراک کاهش می یابد و دو نفر کارگر ساده می توانند مدیریت دستگاه کانوایر بارگیری و تخلیه را برعهده بگیرند.

3) نوار نقاله تعداد کامیون های مورد نیاز ناوگان خودرو را کاهش می دهد :

سرعت بارگیری و تخلیه نوار نقاله ها ( 3 دقیقه در مقایسه با 40 دقیقه) به این معنی است که کامیون ها در هر نقطه باید تا 40 دقیقه توقف کنند تا خالی شوند، ولی این دستگاه های نوار نقاله بارگیری می توانند که در طول 3 دقیقه محصولات را خالی و هزینه های حاصل از آنرا کاهش دهد.

4) بدون عوارض و خسارت بیکار ماندگی نیروی انسانی :

عوارض و خسارت بیکار ماندگی زمانی که اپراتورهای انبار بیش از مدت زمان اختصاص داده شده توسط کارپرداز برای تخلیه یک کانتینر و تحویل به کارپرداز هزینه می کنند. فرکانس (تناوب یا تکرار) بالا از تحویل سریع کالا در انبار در روزها،پیمودن سریع اقتصاد جهانی به این معنی است که عوارض بیکارماندگی بطور قابل توجهی درحال پیشرفت هستند. چرا که آسیب جسمانی نیروی کار هر روز در حال افزایش می باشد.

5) نوار نقاله بارگیری ایمنی محل کار را بهبود می بخشد :

لیفتراک ها ( forklifts) خطرناک هستند، از بین بردن نیاز به یک ناوگان لیفتراک باعث افزایش ایمنی در محیط کار می شود (بدون لیفتراک = بدون حادثه).

انواع نوار نقاله بارگیری :

1) نوار نقاله بارگیری یک تکه مستقیم:

بالابر و نوار نقاله بارگیری گونی این کانوایر بارگیری و تخلیه با کارکرد دو جهته در طول ها 4 تا 20 متر با عرض 50 ، 60، 80، 100 سانتی متر طراحی و ساخت میگردد. این نوار نقاله کاربرد بسیار بالایی از صنایع کوچک گرفته تا صنایع بزرگ داشته و با طراحی بخصوص مخصوص هر صنعت با قیمت مناسب بفروش میرسد. تنظیم لیفتینگ و بالابری این دستگاه ها بصورت برقی می باشد. این دستگاه بصورت متحرک و ثابت نسبت به سفارش مشتری طراحی و ساخت میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055 – 09149169630

2) نوار نقاله بارگیری دو تکه :

نوار نقاله بارگیری دو تکه این مدل از نوار نقاله بارگیری دو تکه بوده، بدین منظور که در انتهای کانوایر قسمتی از دستگاه صاف و افقی می شود، و به میزان قابل توجهی عملیات بارگیری و تخلیه را آسان می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نوار نقاله بارگیری و تخلیه با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

3) نوار نقاله سه تکه دم دار

نوار نقاله بارگیری سه تکه این کانوایر همانند نمونه های بالایی طراحی و ساخت گردیده است، با این تفاوت که در ابتدای دستگاه قسمت یک متری جهت تغذیه بار و یا تویل بار در نظر گرفته شده است، که عملیات لودینگ و آنلودینگ را آسان و تکمیل می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

4) نوار نقاله بارگیری تلسکوپی بدون نیاز به سکو :

 

مزایای نوار نقاله تلسکوپی :

نوار نقاله تلسکوپی کنترل از راه دور زمان تخلیه و بارگیری را به میزان 50٪ کاهش می دهد. کاربری سالم با بهبود شرایط کار ارگونومیک. بازگشت سرمایه در کمتر از 2 سال. بهبود محیط کار و انبار. کاهش  چند برابری آسیب به محصولات و نیروی کار . پوشش کل ماشین و سرعت بالای عملیات . طراحی گاید برای جلوگیری از افتادن محصولات. طراحی دُم (دنباله) برای کارخانجاتی که از سکوی بارگیری استفاده نمی کنند. جایگذاری لامپ LED برای بدست آوردن حداکثر روشنایی در زمان بارگیری / تخلیه در شب . جایگذاری سنسور متراکم کردن بار در قسمت انتهایی برای مواردی که کاربر نتواند محصولات را در وقفه ای متناسب با سرعت نوار بر دارد.

نوار نقاله بارگیری و تخلیه تاشو سه تکه :

نوار نقاله بارگیری سه تکه این دستگاه نوار نقاله همانطوری که از نامگذاری آن معلوم است از سه قسمت تشکیل یافته و از انعطاف پذیری بالایی برخوردار می باشد. بطوریکه قسمت ابتدا و انتهای دستگاه قابلیت تاشو بودن داشته و در شرکتهایی که با کمبود فضا جهت نگهداری و انبار دستگاه مواجه هستند، با حداکثر کارایی مورد استفاده قرار می گیرد. کارایی این دستگاه بیشتر در صنایع سبک از جمله مواد غذایی آرایشی و بهداشتی و … می باشد.
نوار نقاله بارگیری سه تکه تاشویی
کلیه قطعات و تجهیزات بکار رفته در ساخت این دستگاه از قطعات با کیفیت و معروف بوده و عملکرد دستگاه کاملا بصورت اتوماتیک می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .

نوار نقاله بارگیری برای سیمان :

نوار نقاله بارگیری برای سیمان

این کانوایر بارگیری با استراکچری قدرتمند و مستحکم جهت حمل کیسه های سیمان و گچ مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه با قابلیت پرتابل بودن (چرخدار) و تنظیم ارتفاع برقی تمامی نیاز مشتریان را در عملیات بارگیری / تخلیه برآورده می سازد.
نوار نقاله بارگیری گونی
این کانوایر در تمامی صنایع دو منظوره جهت بارگیری – تخلیه کارتن و کیسه مورد استفاده قرار می گیرد. ما میتوانیم تمامی کانوایرها را سفارشی نسبت به صنعت شما طراحی و تولید کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره تلفنی با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید: 04134316055

آشنایی با ویژگی های نوار نقاله بارگیری کارتن :

کانوایر بارگیری کارتن

نوار نقاله ها برای جابجایی مواد ، محصولات و بارها در کلیت یک مجموعه تولیدی یا پخش محصولات استفاده می شود ،نوار نقاله ها دستگاه های افقی ، شیب دار یا عمودی هستند. که بسبب حمل و انتقال محصول توسط نیروی جاذبه یا نیروی هیدرولیک یا برقی تأمین می شود. از آنجا که محصول را بر روی غلطکها یا تسمه هایی سوار می کنید که در یک مسیر ثابت با نقاط خاص برای بارگیری و تخلیه حرکت می کنند. از آنجا که نوار نقاله ها می توانند حجم زیادی از مواد را به سرعت در طی یک عملیات بارگیری/تخلیه جابجا کنند ، نقاله ها با از بین بردن زمان بارگیری / تخلیه ، هزینه های نیروی کار را کاهش می دهند. برنامه های کاربردی نوار نقاله معمولی شامل جابجایی مواد ، کالاها یا بارهای پالت شده به داخل و خارج از یك تریلر ، از طریق سیستم های ذخیره سازی ایستا یا اتوماتیک یا از یك منطقه انتخابی تا بسته بندی مورد استفاده قرار گیرند .
نوار نقاله بارگیری کارتن

بیشتر با ما آشنا شوید :

شرکت امید عمران سهند با تجربه ای بالغ بر یک دهه و بکارگیری و ترکیب مهندسی، هنر، خلاقیت، تجربه به

نتایجی در مورد سیستم های اتوماسیون انتقال، نوار نقاله و کانوایر بسته بندی و مدیریت انبار و خطوط تولید

رسیده است، ما میتوانیم تمامی سیستم های انتقال مورد نیاز شما را تولید و راه اندازی کنیم.

کارخانه شرکت امید عمران سهند

کمپانی امید عمران سهند به پشتوانه نیرو های ماهر، واحد فنی و مهندسی قدرتمند توانسته دستگاه هایی از

نظر کیفیت و قیمت و قابل رقابت با محصولات مشابه خارجی طراحی کند، تا شرکت هایی بنام و مشهور در

زمره مشتریان این شرکت قرار بگیرد. به یاری خدا، طراحی منحصر بفرد و دلگرمی به مشتریان توانسته ایم

گامی بلند در سطح ایران و بین الملل برداریم و به امید آنکه فقط در جهان محصول ایرانی بدرخشد.


نوار نقاله دپو کیسه :

نوار نقاله دپو کیسه برای انبارهای ذخیره سازی آرد   همانطور که میدانید ما برای ذخیره سازی و دپو انواع محصولات بسته بندی شده در کیسه، نیاز به نوار نقاله و کانوایر داریم تا بتوانیم به آسانی کیسه های خود را در انبار تا ارتفاع تقریبا 6 الی 8 متر دپو کنیم تا از حداکثر فضای ممکن استفاده کنیم . مجموعه شرکت امید عمران سهند برای رفع محدودیت ها و مشکلات شما نوار نقاله دپو کیسه را طراحی کرده است تا شما به کمک این دستگاه با اعتماد و ضریب اطمینان 100% محصولاتخود را دپو و انتقال دهید. در لینک زیر برای شما عکس های جالب و فیلم عالی از کارکرد دستگاه در حال تست و راه اندازی گذاشته ایم. مزایای کانوایر دپو کیسه در انبار جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

آیا با نوار نقاله پالت بر آشنا هستید ؟

نوار نقاله حمل پالت نوار نقاله حمل پالت امروزه در بسیاری از صنایع کاربرد فراوانی دارد، همانطور که از نام این دستگاه مشخص هست، برای حمل پالت هایی با ظرفیت های متدوال یا غیر متدوال مورد استفاده قرار می گیرد. این دستگاه تشکیل یافته از استراکچر قدرتمند، زنجیر ، غلتک و سایر اجزای نوار نقاله می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در ارتباط باشید .
 

کانوایر z شکل با تسمه پلاستیکی مدولار :

نوار نقاله بارگیری زد شکل از نوار نقاله z شکل به طور کلی برای جابجایی و انتقال محصولاتی که محصول باید به سطح بالا یا پایین منتقل شود، استفاده می شود. آنها اغلب برای انتقال محصولات به قیف (هاپر) ، به قسمت دیگر یا جلوگیری از انسداد استفاده می شوند.

کانوایر z شکل در طیف گسترده ای از صنایع از جمله ساختمان و ساخت و ساز ، تولید مواد غذایی ،

فرآوری مواد غذایی، انبارداری ، تدارکات و بسیاری از صنایع دیگر مفید هستند.

از نوار نقاله گردن قو، می توان برای جابجایی محصولات مرطوب یا خشک استفاده کرد و بسته به منطقه ای که در آن استفاده می شود ، می توان طراحی و ساخت دقیق آن را تغییر داد .

موارد استفاده برای نوار نقاله گردن قو :

در صورت نیاز به انتقال محصولات به سطح دیگری. جایی که محصول در حال انتقال به هاپر یا سطل آشغال هستند . در مواردی که بین نوار نقاله های مجاور انسداد وجود دارد ، از نوار نقاله گردن قو برای اتصال آنها در سطوح مختلف استفاده می شود. در جایی که محصولات باید بصورت شیبدار با شیب مثبت یا منفی منتقل شوند.

نوار نقاله تسمه مستقیم :

نوار نقاله افقی نوار نقاله های مستقیم برای استفاده در عملیات عمومی مورد استفاده قرار می گیرد. برای حمل و نقل طیف وسیعی از کالاها و همچنین کلیه صنایع طراحی شده است. بطوریکه در این سیستم انتقال ها از تسمه pvc ، pu ، modular و سایر تسمه ها استفاده می شود. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

مزایای نوار نقاله تسمه مستقیم :

 • قیمت کمتر در مقایسه با تسمه نوار نقاله های دیگر .
 • عملکرد بسیار قابل اعتماد .
 • سادگی قطعات و طراحی قطعات .
 • انتخاب گسترده ای از انواع تسمه نقاله ها .
 

از جمله مزایای کانوایر بارگیری تلسکوپی :

مزایای کانوایر بارگیری تلسکوپی
 • نیاز به نیروی انسانی کمتر برای بارگیری و تخلیه انواع کانتینر و تریلر توسط واحد تدارکات.
 • چرخه زمانی بوسیله این کانوایر تلسکوپی کمتر خواهد بود،چون بارگیری سریع تر انجام خواهد شد.
 • در این مدل از نقاله تلسکوپی نیاز به سکوهای بارگیری یکسان داریم.
 • جلوگیری از هرگونه آسیب به کالا و کاهش خطر آسیب در محل و عدم استفاده از لیفتراک.
 • افزایش ایمنی و بهره وری در داخل و اطراف منطقه بارگیری و تخلیه.
 • ارائه حداکثر ظرفیت بارگیری و تخلیه توسط سیستم انتقال تلسکوپی.
 • طراحی و ساخت استراکچری قدرتمند برای تحمل بار 100 کیلوگرم در هر مترمربع.
 • استفاده از الکتروموتور جهت حرکت بلت و تنظیم طول و تغییر ارتفاع با مارک های بهتر ایرانی و اروپایی.
 • استفاده از تسمه نقاله متخلخل از جنس پی وی سی یا لاستیکی نسبت به زمینه و حساسیت کاری.
 • استفاده از چرخ های چدنی جهت تسهیل در جابجایی بصورت عرضی و طولی.
 • قابلیت تنظیم ارتفاع توسط جک های هیدرولیک و پاورپک مربوطه.
  طراحی منحصر بفرد و همه جانبه نوار نقاله تلسکوپی، تمامی سازمان ها را قادر می سازد که بسرعت محصولات مختلف از جمله کارتن، جعبه، کیسه، گالن 20 و 40 لیتری، لاستیک، محصولات بسته بندی شده و سایر محصولات را بارگیری یا تخلیه کنند.

نوار نقاله بارگیری مدل KG :

نوار نقاله بارگیری مدل KG برای بارگیری و تخلیه کارآمد، مطمئن و سریع در صنعت نیازمند نوار نقاله بارگیری هستیم، که علاوه بر موارد فوق موجب کاهش هزینه های نیروی انسانی و خطرات حاصل از آن میگردد. در صنعت بدلیل مکانیزه بودن کلیه عملیات هزینه های اقتصادی حاصل از آن بطور چشمگیری کاهش می یابد. از جمله امکاناتی که میتوان به این نوار نقاله افزود قابلیت شمارش کالاهای بارگیری شده میباشد. تنظیم ارتفاع برقی و اتوماتیک از سایر مشخصه های چشمگیر دستگاه می باشد که میتوان در کوتاه ترین زمان ممکن تنظیم کرد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و سفارش با کارشناسان ما در تماس باشید.

از مزایای بارگیری و تخلیه سیستم بارگیری اتوماتیک میتوان به موارد زیر اشاره کرد:

کانوایر تلسکوپی MG سیستم های بارگیری و تخلیه خودکار شامل دو بخش متصل بهم هستند که بخشی بعنوان ساپورت در بیرون از ماشین و بخش دیگری داخل ماشین جهت بارگیری و تخلیه خودکار مورد استفاده قرار می گیرند. این کانوایرها در برخی سایتها بر روی سکو نصب می گردد و در برخی مواقع بصورت پرتابل طراحی و تولید میشود، که کل سیستم کارایی و صرفه اقتصادی بسیار بالایی دارد. ما توانایی ساخت کانوایرهایی جهت تامین نیاز شما در بارگیری و تخلیه ماشین هایی از جمله خاور تا تریلر را دارا می باشیم . جهت کسب اطلاعات بیشتر تماس بگیرید .   این سیستم های انتقال (کانوایر)، جزء ضروری ترین سیستم های تدارکاتی ساده و سود آور هستند و می توانند به سیستم های مدیریت انبار، سیستم حمل و نقل خودکار( مونتاژ، پردازش و بسته بندی) و خط تولید متصل شوند.

1) نوار نقاله بارگیری هزینه حمل و نقل ناوگان لودر و لیفتراک را از بین می برد :

خطرات لیفتراک در مقایسه با نوار نقاله ناوگان لودر و لیفتراک برای خرید بسیار گران است و هزینه های تعمیر و نگهداری و مراقبت از آن قابل توجه می باشد . هزینه استهلاک این ناوگان از ازرش آن کاسته و در نهایت باید با ارزش فروش مجدد بسیار کم جایگزین سیستم لودر و لیفتراک شود. بعنوان یک جایگزین، سرمایه گذاری در زیرساخت های سرمایه ای که جایگزین نیاز به یک سیستم نوار نقاله است، که نیاز به نگهداری کمتر و هزینه های بسیار پایین برای کار دارد. این سیستم انتقال (کانوایر) عمر قابل توجهی طولانی تر از ناوگان لودر و لیفتراک دارد و بازده سرمایه گذاری بیشتری خواهد داشت .

2) بهینه سازی منابع انسانی و کاهش هزینه های کار :

سیستم بارگیری و تخلیه نوار نقاله اتوماتیک از دست زدن و دوباره کاری مواد جلوگیری می کند و بنابراین نیاز به مداخله کمتر برای بکارگیری انسان است. این باعث می شود که منابع انسانی در کار از ارزش بالایی برخوردار باشند، علاوه بر این با حذف نیاز به ناوگان لودر و لیفتراک، هزینه های اپراتور لودر و لیفتراک کاهش می یابد و دو نفر کارگر ساده می توانند مدیریت دستگاه کانوایر بارگیری و تخلیه را برعهده بگیرند.

3) نوار نقاله تعداد کامیون های مورد نیاز ناوگان خودرو را کاهش می دهد :

سرعت بارگیری و تخلیه نوار نقاله ها ( 3 دقیقه در مقایسه با 40 دقیقه) به این معنی است که کامیون ها در هر نقطه باید تا 40 دقیقه توقف کنند تا خالی شوند، ولی این دستگاه های نوار نقاله بارگیری می توانند که در طول 3 دقیقه محصولات را خالی و هزینه های حاصل از آنرا کاهش دهد.

4) بدون عوارض و خسارت بیکار ماندگی نیروی انسانی :

عوارض و خسارت بیکار ماندگی زمانی که اپراتورهای انبار بیش از مدت زمان اختصاص داده شده توسط کارپرداز برای تخلیه یک کانتینر و تحویل به کارپرداز هزینه می کنند. فرکانس (تناوب یا تکرار) بالا از تحویل سریع کالا در انبار در روزها،پیمودن سریع اقتصاد جهانی به این معنی است که عوارض بیکارماندگی بطور قابل توجهی درحال پیشرفت هستند. چرا که آسیب جسمانی نیروی کار هر روز در حال افزایش می باشد.

5) نوار نقاله بارگیری ایمنی محل کار را بهبود می بخشد :

لیفتراک ها ( forklifts) خطرناک هستند، از بین بردن نیاز به یک ناوگان لیفتراک باعث افزایش ایمنی در محیط کار می شود (بدون لیفتراک = بدون حادثه).

انواع نوار نقاله بارگیری :

1) نوار نقاله بارگیری یک تکه مستقیم:

بالابر و نوار نقاله بارگیری گونی این کانوایر بارگیری و تخلیه با کارکرد دو جهته در طول ها 4 تا 20 متر با عرض 50 ، 60، 80، 100 سانتی متر طراحی و ساخت میگردد. این نوار نقاله کاربرد بسیار بالایی از صنایع کوچک گرفته تا صنایع بزرگ داشته و با طراحی بخصوص مخصوص هر صنعت با قیمت مناسب بفروش میرسد. تنظیم لیفتینگ و بالابری این دستگاه ها بصورت برقی می باشد. این دستگاه بصورت متحرک و ثابت نسبت به سفارش مشتری طراحی و ساخت میگردد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055 – 09149169630

2) نوار نقاله بارگیری دو تکه :

نوار نقاله بارگیری دو تکه این مدل از نوار نقاله بارگیری دو تکه بوده، بدین منظور که در انتهای کانوایر قسمتی از دستگاه صاف و افقی می شود، و به میزان قابل توجهی عملیات بارگیری و تخلیه را آسان می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص نوار نقاله بارگیری و تخلیه با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

3) نوار نقاله سه تکه دم دار

نوار نقاله بارگیری سه تکه این کانوایر همانند نمونه های بالایی طراحی و ساخت گردیده است، با این تفاوت که در ابتدای دستگاه قسمت یک متری جهت تغذیه بار و یا تویل بار در نظر گرفته شده است، که عملیات لودینگ و آنلودینگ را آسان و تکمیل می کند. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

4) نوار نقاله بارگیری تلسکوپی بدون نیاز به سکو :