نوار نقاله تلسکوپی TC04

نوار نقاله تلسکوپی TC04


کانوایر تلسکوپی مدل تی سی 04 ، با طول بازشو 6 برای بارگیری و تخلیه ماشین های کوچک و نیمه سنگین در بسیاری از کارخانجات و شرکتهای مختلف با زمینه کاری متفاوت مورد استفاده قرار میگیرد. ما انواع مختلفی از این دستگاه نسبت به عملیات و مدیریت لجستیک برای صنعت شما سفارشی سازی می کنیم. این دستگاه توانایی بارگیری و تخلیه محصولات بسته بندی شده در کارتن، شیرینگ شده، کیسه و لاستیک خودرو را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید: 09149169630 – 04134316055

نوار نقاله تلسکوپی TC04

معرفی نوار نقاله تلسکوپی TC04 :

مدلTC04
طول کلی دستگاه
عرض مفید
10.50متر
40 / 60 / 80 سانتی متر
طول باز شو6 متر (دو بوم)
طول ثابت4.50 متر
ارتفاع75 الی 150 سانتی متر
ظرفیت10 تا 75 کیلوگرم / متر
متریال بدنهفولاد st37
جنس بلتpvc گریپ
الکتروموتور1.5kw و 0.75kw موتوژن یا اروپایی
گیربکسmvf حلزونی کاردان یا برند اروپایی
تابلوبرقمجهز به فیوز، کنترل از راه دور، محافظ جان، استارت و استوپ، توقف اضطراری.
کنترل از راه دورمجهز به ریموت وایرلس کنترل از راه دور.
سایر امکانات1. مجهز به لامپ LED برای روشنایی داخل ماشین.
2. سکوی قرارگیری اپراتور.
3. طراحی بصورت ثابت و چرخدار.
4. طراحی ریل قرارگیری دستگاه برای حرکت از سکویی به سکوی دیگر.

معرفی کانوایر تلسکوپی :

سیستم نوار نقاله تلسکوپی شرکت امید عمران سهند راه حل هوشمندی برای انتقال محصولات با حجم بالا در برنامه های بارگیری و تخلیه ارائه میدهد.

با خرید کانوایر تلسکوپی از مجموعه ما میتوانید عملیات بارگیری و تخلیه را خودکار مدیریت کرده و انواع محصولات از کارتن های بزرگ تا کوچک، کیسه، لاستیک خودرو و مواد فله را منتقل کنید.

جابجایی حجم زیادی از بارها به داخل و خارج از تریلی ها با کنترل و تحویل اپراتور که در ابتدا و انتهای دستگاه قرار میگیرد؛ سریع تر؛ آسان تر و از همه مهم تر ایمن تر میشود. برای حداکثر بهره وری و ارگونومی، یک پلت فرم اپراتور سوار برای نفر انتهایی در نظر گرفته میشود.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *