نوار نقاله تلسکوپی TC09

نوار نقاله تلسکوپی TC09


کانوایر تلسکوپی مدل تی سی 09 ، با طول بازشو 9.60 متر برای بارگیری و تخلیه ماشین های کوچک و نیمه سنگین و سنگین در بسیاری از کارخانجات و شرکت های صنایع غذایی و دارویی با زمینه کاری متفاوت مورد استفاده قرار می گیرد. ما انواع مختلفی از این دستگاه نسبت به عملیات و مدیریت لجستیک برای صنعت شما سفارشی سازی می کنیم. این دستگاه توانایی بارگیری و تخلیه محصولات بسته بندی شده در کارتن، شیرینگ شده، کیسه و لاستیک خودرو را دارد. برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید: 09149169630 – 04134316055

نوار نقاله تلسکوپی TC08

معرفی نوار نقاله تلسکوپی TC09 :

مدلTC09
طول کلی دستگاه
عرض مفید
16.60 متر
40 / 60 / 80 سانتی متر
طول باز شو9.60 متر (دو بوم)
طول ثابت7 متر
ارتفاع75 الی 150 سانتی متر
ظرفیت10 تا 75 کیلوگرم / متر
متریال بدنهفولاد st37
جنس بلتpvc گریپ
الکتروموتور2.2kw و 0.75kw موتوژن یا اروپایی
گیربکسmvf حلزونی کاردان یا برند اروپایی
تابلوبرقمجهز به فیوز، کنترل از راه دور، محافظ جان، استارت و استوپ، توقف اضطراری.
کنترل از راه دورمجهز به ریموت وایرلس کنترل از راه دور.
سایر امکانات1. مجهز به لامپ LED برای روشنایی داخل ماشین.
2. سکوی قرارگیری اپراتور.
3. طراحی بصورت ثابت و چرخدار.
4. طراحی ریل قرارگیری دستگاه برای حرکت از سکویی به سکوی دیگر.

آشنایی با نوارنقاله تلسکوپی :

نوارنقاله تلسکوپی بطور گسترده در ماشین آلات، الکترونیک، صنایع سبک، ادارات پست، کارخانجات موادغذایی، انـبار ها، کارخانجات چوب، فرودگاه ها، کارخانجات توتون و تنباکو، کارخانجات تولید تایر و سایر صنایع مورد استفاده قرار می گـیرد.

همانطور که میدانید برخی از شرکتها از جمله صنایع غذایی با توجه به محدودیت فضای نگهداری مجبور به استفاده از ماشین آلات کوچک هستند، که در این میان “شرکت امید عمران سهند” با الگو برداری از شرکت های اروپایی نوار نقاله تلسکوپی طراحی کرده است، که نیاز به فضای نگهداری کمتری دارد و می تواند نیاز های بارگیری و تخلیه شما را براحتی برآورده کند.

این کانوایر تلسکوپی با بهره گیری از دانش روز ساخته شده است و شما براحتی می توانید محصولات خود را از قبیل کارتن و جعبه های با ماکزیمم وزن 45 kg/m را براحتی بارگیری و تخلیه کنید. جهت کسب اطلاعات بیشتر با مشخصه های فنی و سایر ویژگی ها با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit. Ut elit tellus, luctus nec ullamcorper mattis, pulvinar dapibus leo.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *