خرید دستگاه نوار نقاله

آیا تا به حال از سوا کرده اید که شرکت های بزرگ که دذارای اتوماسیون های بسیار پیچیده و بزرگ تولید دارند چگونه توانسته اند به این حجم از تولید در روز برسند؟. و یا این شرکت ها چگونه میتوانند این حجم از مواد تولیدی را در درون سیستم نقل و انتقال میکنند. و یا از محیط کارخانه خارج میکنند؟. پاسخ این سوال چیزی نیست جز استفاده از سیستم های انتقال مواد و در مرکزیت آن استفاده از سیستم های نوار نقاله است. در این نوشته علاقمندان را در خرید دستگاه نوار نقاله راهنمایی میکنیم. با شرکت بزرگ امید عمران سهند همراه باشید.

خرید دستگاه نوار نقاله

دستگاه نوار نقاله چیست؟

دستگاه نوار نقاله زیر مجموعه ای از سیستم های انتقال مواد است. این سیستم مواد قرار داده شده روی تسمه را در مسیر معین منتقل میکند. از این دستگاه در صنایع مختلفی با حجم های کوچک و بزرگ استفاده میشود. نوار نقاله در انواع مختلفی تولید میشود. و هر کدام از مدل های آن دارای ویزگی های خاصی است که برای رفع مشکل نقل و انتقال مواد بسیار کارآمد خواهد بود. نوار نقاله با افزایش سرعت انتقال مواد این امکان را ایجاد میکند تا واحد حجم فعالیت خود را افزایش دهد.

بیشتر بخوانید : نوار نقاله چیست؟

انواع دستگاه های نوار نقاله

در اوایل نوار نقاله ها به ساده ترین شکل ممکن تولید میشدند. با گذر زمان مهندسان برای افزایش بهره وری این دستگاه ها اقدام به ایجاد تغییرات در این دستگاه ها نمودند. هم چنین با آپگرید کردن این دستگاه ها دسترسی به سرعت بالا در انتقال به همراه انجام عملیات در طول مسیر ممکن شد. امروزه تولید سیستم های انتقال مواد به قدری تخصصی شده است که برای هر فعالیت یک نوار نقاله طراحی شده است.

نوار نقاله بارگیری

نوع پر کاربرد نوار نقاله است که مخصوص بارگیری و بار اندازی در انبار ها و محل های بارگیری است. خود نوار نقاله های بارگیری مدل های ساده و مدرن تر دارند. برای مثال میتوان نوار نقاله های بارگیری را با قابلیت تنظیم زاویه و جابجایی دستگاه تولید کرد.برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد نوار نقاله بارگیری رو لینک کلیک کنید.

نوار نقاله زد تایپ

نوعی از نوار نقاله هایی است که مخصوص انتقال مواد در مسیر های غیر هم صطح استفاده میشود. این نوع نوارنقاله ها با نام زد شکل در صنعت شناخته میشود. ظاهر این دستگاه ها به شکل زد انگلیسی است. عملکرد این دستگاه مانند آسانسور است با این تفاوت که در ابتدا و انتها مسیر مقداری از حرکت به صورت افقی انجام میشود. امید عمران سهند بزرگ ترین تولید کننده نوار نقاله رولیکی در کشور است که بر اساس نیاز شما این دستگاه را طراحی و تولید خواهد کرد.

نوار نقاله رولیکی

یکی از ساده ترین نوع نوار نقاله ها مدل رولیکی است. این دستگاه ها با نام نوار نقاله گرانشی نیز شناخته میشود. محرک اصلی مواد روی این دستگاه ها وزن آنهاست. به دلیل شیبی که در صطح این دستگاه وجود دارد مواد به سمت سراشیبی حرکت میکنند.

نوار نقاله زنجیر ( Chain Conveyor )

نقاله های زنجیری مناسب ترین سیستم برای انتقال اجسام سنگین هستند. به وسیله این نوار نقاله ها پالت های بسیار سنگین که امکان جابجایی با دست وجود ندارد استفاده میشود. سرعت حرکت این دستگاه ها بسیار پایین است و معمولا در کارخانجات خودرو سازی، خودرو در این مسیر حرکت میکند و کارگران در روند این حرکت اعملیاتی را روی خودرو انجام میدهند.

خرید نوار نقاله با قیمت مناسب

دنیای نوار نقاله ها یک دنیای بی انتها و بسیار جذاب است. فرصت برای معرفی همه نوار نقاله ها وجود ندارد اما شما میتوانید برای دریافت مشاوره از واحد فروش با ما تماس بگیرید تا ما بهتری نوار نقاله را متناسب با نیاز شما معرفی نماییم. همچنین برای تهیه قطعات نوار نقاله و تسمه نقاله میتوانید به فروشگاه اینترنتی صنعتگری مراجعه کرده و خرید خود را انجام دهید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *