نوار نقاله /قیمت نوار نقاله/انواع نوار نقاله

نوار نقاله تلسکوپی یا جمع شونده

جدید ترین تکنولوژی در عرصه تولید نوار نقاله ساخت نوارنقاله ها بصورت آکاردئونی است. مفهوم نوار نقاله آکارئونی این است که دستگاه توانایی جمع شوندگی و بازشوندگی را دارا است. از آنجایی که تمامی واحد ها بفکر استفاده از ماشین آلات و تجهیزاتی هستند که سرعت عمل کار بالا رود یک دستگاه ویژه ای است. در این نوشته نوارنقاله های تولیدی شرکت امید عمران سهند را برسی خواهیم گرد و فیلم نوارنقاله تلسکوپی را برایتان به نمایش خواهیم گذاشت.

نوارنقاله تلسکوپی | تسمه نقاله | نوارنقاله جمع شونده | تولیدکننده نوار نقاله | تولید نوارنقاله تلسکوپی

نوار نقاله تلسکوپی چیست؟

اولین سوالی که شاید به ذهن خوانندگان خطور کند نام این نوارنقاله است. دلیل نام گرفتن این دستگاه با نام کانوایر تلسکوپی شکل تلسکوپی مانند آن است. این دستگاه در زبان انگلیسی با نام telescopic conveyor شناخته میشود. در زمان استفاده میتوان آن را باز و پس از استفاده جمع شود. ذاتا حسن دستگاه ها در این قسمت است که با اشغال فضای اندک توانایی انجام عملیات بزرگ را دارد.

کاربرد نوار نقاله های تسکوپی

کانوایر های تلسکوپی در محیط های مختلفی مورد استفاده قرار میگیرند که در ادامه به تعدادی از این محل ها اشاره میکنیم. همچنین ویژگی نوار نقاله های مورد استفاده در محیط های مختلف ذکر خواهد شد.

انبار های مواد غذایی

یکی از پر کاربرد ترین محل ها برای نوار نقاله تلسکوپی انبار های مواد غذایی و پخش مواد غذایی است. از آن جایی که حجم کاری در چنین محیط هایی بسیار زیاد است. نیروهای کار همواره در حال کار و حمل مواد و بسته ها هستند. با بکارگیری کانوایر مخصوصا کانوایر تلسکوپی موجب میشود که هم سرعت در انجام عملیات بالا برود و هم نیروی کار با انرژی بیشتری مشغول کار شوند.

تولید کنندگان مواد بهداشتی

در کارگاه های تولید مواد بهداشتی مواد با تیراژ بالا تولید و راهی مقصد استفاده کنندگان میشود. بارگیری و بار اندازی مواد آماده ب مصرف و محصولات نهایی نیز باید با همان سرعت انجام شود. پس بکارگیری این دستگاه ها در چنین خطوطی بسیار ضروری است. تا عملیات حمل و نقل متناسب با تولید انجام شود.

دستگاه تلسکوپی چگونه عمل میکند؟

یکی از پیچیده ترین نوع نوار نقاله ها مدل های تلسکوپی است. تولید این دستگاه نیازمند محاسبات مهندسی و دقیق است. دلیل استفاده از محاسبات مهندسی در این دستگاه به این دلیل است که حتی نیم درصد خطا در این سیستم ها موجب از کار افتادن کل دستگاه خواهد شد.

فیلم دستگاه نوار نقاله تلسکوپی

در لینک زیر یک فیلم از نوار نقاله تلسکوپی آپلود شده است که میتوانید با کلیک روی آن با دستگاه بیشتر آشنا خواهید شد. این نمونه ارائه شده تولید خارجی است اما به راحتی میتواند نمونه داخلی آن را صفر تا صد طراحی و ساخت.

نمونه نوارنقاله تلسکوپی

برای خرید نوار نقاله

برای خرید نوار نقاله با قیمت مناسب میتوانید با شماره های زیر تماس حاصل فراید :


شماره تماس دفتر : 04134316055 و 04134316056 و 09149169630

ایمیل رسمی ما به نشانی : omidomran_co@yahoo.com

نوار نقاله چیست؟ خرید نوار نقاله بارگیری

نوار نقاله چیست؟ | خرید نوار نقاله | فیلم نوار نقاله بارگیری

نوار نقاله چیست؟

نوار نقاله یک دستگاه بسیار کاربردی است که از زمان اختراع در خدمت صنایع مختلف درآمده است. این دستگاه به صورت خلاصه وسیله ای برای انتقال دادن مواد است . برخی از مدل دارای ساختار بسیار ساده ای هستند که میتوان اجزاء تشکیل دهنده آن را به سهولت از همدیگر تشخیص داد. اما برخی از مدل ها دارای ساختار پیچیده هستند. در این نوشته سعی میشود مخاطب را با این دستگاه ها بیشتر آشنا کرد و نکات کلیدی و کاربردی که در زمان خرید نوار نقاله بارگیری یا سایر نوع نوار نقاله ها باید توجه کرد را به صورت خلاصه بیان شده است. امید است با خواندن این نوشته طلاعات خود را در زمانه کانوایر ها بالا برده استفاده کامل داشته باشید.

نوار نقاله | نوار نقاله بارگیری | تسمه نقاله | الکتروموتور | کاربرد نوار نقاله | خرید نوار نقاله |

نوار نقاله ها چگونه کار میکنند؟

اولین سوالی که شاید به ذهن خوانندگان این مقاله برسد این که دستگاه های نوار نقاله چگونه کار میکنند و مواد را به چه طریقی در مسیر حرکتی انتقال میدهند؟ خب جواب سوال بسیار ساده است. نوار نقاله ها به وسیله تسمه نقاله که همواره به صورت هرزگرد در حال حرکت است انتقال میدهد. اما نکته قابل توجه این است که تسمه نقاله چگونه میتواند به صورت هرزگرد در حال دوران باشد؟ آیا است اسطکاک در مسیر وجود ندارد؟ در ادامه نوشته با ما همراه باشید

بیشتر بدانید : شرکت امید عمران سهند به عنوان بزرگ ترین تولید کننده نوار نقاله و سیستم های انتقال مواد در شمال غرب کشور است. این شرکت نواسته برای اولین بار نوارنقاله های تلسکوپی را در کشور تولید نماید. برای شماهده نمونه کار میتوانید روی لینک کلیک کرده و وارد صفحه نوار نقاله تلسکوپی شوید.

تسمه نقاله چیست؟

جز اصلی وار نقاله که انتقال مواد را بر عهده دارد تسمه نقاله است. تسمه نقاله یک مدار پهن است که ممکن است از جنس های مختلفی تولید شود. این قطعه به صورت هرزگرد همواره در حال دوران در سیستم نوار نقاله است. به وسیله این حرکت میتوان مواد مختلفی را رو به جلو یا عقب حرکت داد.

نوار نقاله | نوارنقاله | تسمه نقاله |

چه عاملی باعث حرکت تسمه نقاله میشود؟

سیستم عملکرد نوار نقاله های متشکل از چندین جز است که هر کدام در نوع خود نقش اساسی و کلیدی ایفا میکنند. در ادامه با این قطعات آشنا میشویم.

الکتروموتور :

اولین قطعه در سیستم انتقال دهنده موتور نوار نقاله است. موتور های الکتریکی مناسب ترین نوع برای استفاده در این زمینه هستند. مزیت استفاده از موتور های الکتریکی صدا بسیار محدود و لرزش و نواسنات بسیار کم است. همچنین این موتور ها بازدهی بسیار بالایی دارند و نسبت به انرژی که مصرف میکنند کارایی بالایی ارائه میکنند.

گیربکس :

گیربکس قطعه ای است که نیروی مکانیکی ایجاد شده توسط الکتروموتور را به صورت کنترل شده به سیستم نوار نقاله انتقال میدهد. برای شناخت بیشتر گیربکس و خرید آن وارد لینک شوید.

تسمه نقاله :

تسمه نقاله از اجزاء مصرفی و همچنین اصلی نوار نقاله است. این جز از دستگاه میتواند به صورت مختلفی تولید میشود. ممکن است بر اساس مصرف از جنس لاستیکی، جنس پلاستیکی، جنس فلزی و… میباشد. هر کدام متناسب برای استفاده شدن در صنعتی خاص طراحی و تولید میشوند. لازم به ذکر است که هر کدام از جنس های تسمه دارای ویزگی های منحصر بفردی هستند. برای کسب اطلاعات بیشتر در رابطه با تسمه نقاله میتوانید به وبسایت رسمی شرکت امید عمران سهند مراجعه فرمائید و اطلاعات تکمیلی را از آنجا کسب نمائید.

خرید دستگاه نوار نقاله

خرید دستگاه نوار نقاله جز آن دسته از اقداماتی است که باید بصورت جدی و کامل تحقیق و استعلام شود. پیشنهاد ما برای شما عزیزان این است که قبل از خرید نوار نقاله با واحد فروش نوار نقاله و سیستم های انتقال مواد شرکت امید عمران سهند مشاوره فرمائید. همکاران ما در واحد فروش آماده ارائه خدمات به مشتریانی هستند که بدنبال رید نوار نقاله هستند.

شماره های تماس دفتر : 04134316055 و 04134316056

همراه دفتر : 09149169630 و 09144848300

ایمیل رسمی شرکت : https:// omidomran_co@yahoo.com

گ

دستگاه بنبوری | میکسر بنبوری | بمبوری | بنبوری

میکسر بنبوری | همزن بمبوری

صنعت لاستیک سازی یکی از صنایع مهم و کلیدی برای کشور ها است. به کمک این صنعت میتوان در سایر زمینه ها نیز روزبه روز پیشرفت کرد. لازم به ذکر است که صنعت لاستیک سازی نیازمند ماشین الات و دستگاه هایی است که بدون وجود آنها عملیات با کیفیت پیش نمیرود. یکی از دستگاه های مورد استفاده در خطوط تولید لاستیک که امروز به صورت تخصصی به آن خواهیم پرداخت دستگاه بنبوری است. میکسر بنبوری با نام بمبوری نیز در کشور شناخته میشود اما اصطلاح اصلی آن میکسر بنبوری یا به صورت لاتین banbury mixer  است.

دستگاه بنبوری | میکسر بنبوری | بمبوری | بنبوری

میکسر بنبوری چیست؟

این دستگاه از اساسی ترین ماشین آلات در خطوطی است که مواد مختلف با همدیگر مخلوط میشوند. این دستگاه ها با قدرت بالا موجب اختلاط و همگن شدن مواد میشوند.

فراوری و تولید لاستیک شامل چهار مرحله است. در ادامه به این مراحل میپردازیم و بیشتر برسی میکنیم.

مرحله اول، مرحله جویده شدن : این مرحله اولین قسمت تولید صنایع لاستیکی است. در این مرحله شامل برش و جویده شدن مواد تشکیل دهنده میشود.

مرحله دوم، مرحله اختلاط : در مرحله اختلاط مواد اولیه آماده شده در داخل دستگاه میکسر بنبوری ریخته میشود. مواد تا زمانی که بصورت کامل همگن درآیند در این دستگاه میکس میشود.

مرحله سوم، شکل دهی مواد : در مرحله شکل دهی پس از انکه مواد از داخل بنبوری خارج میشود در داخل دستگاهی که شکل دهی را انجام میدهد قرار میدهیم. یکی از دستگاه هایی که در عمل شکل دهی به ما کمک میکند دستگاه اکسترودر است. شرکت امید عمران سهند به عنوان سازنده دستگاه های سفارشی و ماشین الات تخصصی دستگاه اکسترودر را نیز تولید میکند که در مقاله های اتی به این دستگاه خواهیم پرداخت.

مرحله پخت : نهایی ترین مرحله تولید مرحله پخت است. در این مرحله به وسیله حرارت و فشار بالا، شکل داده و به محصول تبدیل میشود.

دستگاه بنبوری | میکسر بنبوری | بنبوری | بمبوری

کاربرد بنبوری در لاستیک سازی

دستگاه بنبوری در یکی از مراحل تولید لاستیک نقش اساسی ایفا میکند. برای میکس کردن مواد اولیه لازم است که از این دستگاه استفاده کنیم. به دلیل فضای محدود در داخل دستگاه میکس شدن مواد همراه با برش و فشرده سازی است.