نوار نقاله بازیافت

بازیافت توسط نوار نقاله‌های مخصوص انجام میشود

نوارنقاله-بازیافت-باتری - امید عمران

نوار نقاله بازیافت باتری

نوار نقاله بازیافت باتری باتری‌های موجود در صنعت، دارای مقدار کافی سرب، اسید و سایر مواد شیمیایی خطرناکی هستند که وجود آنها بسیار مضر برای محیط زیست و انسان است. زمانی که عمر مفید باتری‌ها پایان می‌یابد، جهت بازیافت آن‌ها اقدام می‌شود و از آنجایی که دارای مواد شیمیایی مضر هستند، باید دخالت انسانی به […]

نوار نقاله بازیافت باتری ادامه مطلب »

نوارنقاله-بازیافت-نایلون-و--پت

نوار نقاله بازیافت نایلون و پت

نوار نقاله بازیافت نایلون و پت چیست؟ در صنعت به سیستم‌های انتقالی که وظیفه‌ی انتقال و جا به جایی نایلون‌ها و پت را بر عهده دارند، کانوایر یا نوار نقاله بازیافت نایلون و پت می‌گوییم. روزانه در صنایع مختلفی از کشور، از نایلون‌ها و یا ظروف پت، بطری‌های آب معدنی و نوشابه پلاستیکی، استفاده می‌شود

نوار نقاله بازیافت نایلون و پت ادامه مطلب »

نوار نقاله بازیافت زباله - امید عمران

نوار نقاله بازیافت زباله

بازیافت زباله با نوار نقاله نوار نقاله بازیافت زباله کانوایری میباشد که برای انتقال زباله ها در مراحل بازیافت مورد استفاده قرار میگیرد. در حالت عادی، روزانه در سطح کشور، زباله‌های بسیار زیادی تولید می‌شوند که وجود آن‌ها مضر برای سلامتی انسان و محیط زیست است. برای جلوگیری از این آلودگی‌های محیط زیستی، نیاز است

نوار نقاله بازیافت زباله ادامه مطلب »

بازیافت لاستیک و تایر - امید عمران سهند

نوار نقاله بازیافت لاستیک و تایر

در صنعت به سیستم‌های انتقالی که برای بازیافت تایر خودرو و لاستیک استفاده می‌شوند، نوار نقاله بازیافت لاستیک و تایر می‌گوییم.
برای این صنعت، معمولا از کانوایرهای مغناطیسی استفاده می‌شود که وظیفه‌ی جداسازی سیم‌های درون تایر خودرو را بر عهده دارند.
مهمترین وظیفه‌ی نوار نقاله بازیافت لاستیک و تایر، تبدیل لاستیک به گرانول و یا پودر لاستیک می‌باشد که در صنایع مختلفی قابل استفاده می‌باشند.
تولید این سیستم‌های انتقال به صورت کاملا سفارشی و طبق درخواست مشتری انجام می‌شود.

نوار نقاله بازیافت لاستیک و تایر ادامه مطلب »

نوارنقاله بازبافت کاغذ و کارتن

نوار نقاله بازیافت کاغذ و کارتن

در صنعت برای استفاده دوباره از کاغذ و کارتن‌های ضایعاتی و غیر قابل استفاده، نیاز است آن‌ها را بازیافت و به چرخه تولید برگردانیم.
از جمله کاربردی ترین ماشین آلاتی که برای فرآیند بازیافت نیاز است، نوار نقاله بازیافت کاغذ و کارتن می‌باشد که در بخش‌های مختلف این صنعت استفاده می‌شود.

نوار نقاله بازیافت کاغذ و کارتن ادامه مطلب »

کانوایر بازیافت پلاستیک - امید عمران سهند

نوار نقاله بازیافت پلاستیک

برای تبدیل پلاستیک‌ها به ساختار اولیه آن‌ها جهت تولید مجدد ظروف پلاستیکی و سایر لوازم پلاستیکی، نیاز به طی مراحل مختلف و ماشین آلات مختلفی داریم.
وظیفه‌ی اصلی در این عملیات، بر عهده کانوایرها می‌باشد که انتقال انواع مختلف پلاستیک‌های ضایعاتی را به درون ماشین‌های بازیافت دارد.
به این کانوایرها در این صنعت، نوار نقاله بازیافت پلاستیک می‌گوییم

نوار نقاله بازیافت پلاستیک ادامه مطلب »

نوار نقاله مگنت دار

خرید نوار نقاله مگنت دار

در صنعت برای انتقال قطعات ریز فلزی، پیچ و مهره و سایر قطعات آهنی، نیاز به استفاده از کانوایرهایی می‌‌باشد که دارای آهنربا و قدرت مغناطیسی باشند.
به این سیستم‌‌های انتقال در صنعت که وظیفه‌‌ی متمرکز کردن قطعات فلزی را بر روی سطح نوار جهت انتقال دارند، نوار نقاله مگنت دار می‌‌گوییم.

خرید نوار نقاله مگنت دار ادامه مطلب »

پیمایش به بالا