نوار نقاله مونتاژ /خط تولید /تولید /خط مونتاژ – کانوایر مونتاژ

نوار نقاله مونتاژ :

نوار نقاله مونتاژ یکی از پر کاربرد ترین خطوط انتقال و خط تولید در صنعت امروز می باشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان در مورد نوار نقاله ها با ما در ارتباط باشید.

نوارنقاله های مونتاژ کانوایر هایی هستند که پس از اتمام مونتاژ محصولات توسط پرسنل، محصولات تمام شده را به انتهای خط تولید تحویل می دهند. به طور کلی برای محصولات مونتاژ شده در صنایع الکتریکی – الکترونیک، لوازم خانگی ، خودرو و صنایع پلاستیک استفاده می شود. با توجه به مشخصات مــــــحصول مورد حمل، نوع تسمه، میز مونتاژ و مشـخصات تجهیزات انتخاب شده و نوار نقاله تولید مـی شود.

نوار نقاله مونتاژ

ویژگی های نوارنقاله مونتاژ :

نوار نقاله خط مونتاژ با نوار پی وی سی، تسمه مدولار، نوار نقاله غلطکی و زنجیر با پالت های مخصوص هستند که اندازه و نوع آنها بر اساس ایستگاه های مونتاژ تعیین می شود و برای تولید در کارخانه ترجیح داده می شوند تا ارزش منظم، سریال و حرفه ای بیشتری به دست آورند.

نوار نقاله مونتاژ قطعات الکترونیکی امید عمران سهند

کانوایر مونتاژ دستگاه پوز pos :

این سیستم ها، نوار نقاله مونتاژ هستند که در تمام مراحل تولید قطعه ها به قطعه اصلی مورد استفاده مونتاژ و در انواع بخش ها و صنایع استفاده میشود را انتقال میدهند .

بخصوص ؛ صنعت لوازم خانگی (نظیر دستگاه آبمیوه گیری، جاروبرقی، چرخ گوشت و…)، صنعت تولید خودرو و قطعات یدکی، صنعت تولید کالاهای الکترونیکی (لامپ، برد، مدار و …) و غیره. سیستم های نوار نقاله در صنایع بسیاری استفاده میشوند.

نوارنقاله مونتاژ دستگاه کارتخوان و پوز

بخشی از فیلم ها و تصاویر نمونه کار شرکت امید عمران سهند :

نوارنقاله مورد مشاهده در فیلم مربوط به خط مونتاژ دستگاه کارتخوان میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید : 09149169630

کانوایر مورد مشاهده در فیلم مربوط به خط مونتاژ تلفن همراه با فریم آلومینیوم میباشد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان تماس بگیرید : 09149169630

نوارنقاله مورد مشاهده در فیلم مربوط به خط مونتاژ و تولید لوازم خانگی نظیر آبمیوه گیری و جاروبرقی میباشد.

نوار نقاله مورد مشاهده در فیلم مربوط به خط تولید ، مونتاژ و تست باتری خودرو میباشد.

اساس طراحی نوارنقاله مونتاژ :

نوار نقاله مونتاژ را می توان با توجه به محصول مورد حمل در انواع مختلف تسمه طراحی کرد. آنها سیستم هایی هستند که می توان سرعت تولید را با کنترل سرعت تنظیم کرد.

در خطوط مونتاژ نیز میزهای مونتاژ را با توجه به محصولی که بایــــد همراه با نوار نقاله مونتاژ شود تولید می کنیم.

بزرگترین مزیت خطوط نقاله مونتاژ زمان است و تمام سردرگمی ها و حاشیه خطاها را در طول خطوط تولید از بین می برد.

نوار نقاله مونتاژ با فریم آهن و رنگ کوره ای

کانوایر مونتاژ در شرکت امید عمران سهند :

نوار نقاله مونتاژ یکی از محصولات تولیدی شرکت امید عمران سهند می باشد، که در بسیاری از شرکت ها و کارخانجات تازه تاسیس و توسعه یافته برای مونتاژ و تولید بسیاری از محصولات مورد استفاده قرار می گیرد.

استفاده از نوار نقاله مونتاژ در بســـیـاری از عملیات موجب افزایش راندمان کاری و تجهیز شدن بسیاری از خطوط شرکت ها به اتوماسیون صنعتی می شود.

نوار نقاله مونتاژ با میز جداگانه 60*120

نوار نقاله مونتاژ قطعات و تجهیزات تلفن همراه :

این نوار نقاله مونتاژ بسفارش “تجارتخانه حاجی قاسم” جهت مونتاژ و تولید تجهیزات جانبی تلفن همراه و موبایل طراحی و ساخته شده است.

از مشخصه های عمومی این دستگاه میتوان بدنه آلومینیوم و تسمه pvc ، میز کار جانبی سرتاسری ، مجهز به روشنایی و دستنبد تخلیه بار، لوله کشی تهویه هوا ، لوله کشی پنوماتیک و شلف اشاره کرد.

مجموعه شرکت امید عمران سهند این نوار نقاله را طبق سفارش مشتری طراحی و تولید کرده است.

نوار نقاله مونتاژ تلفن همراه

شما عزیزان جهت سفارش دستگاه مورد نظر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

کانوایر مونتاژ با فریم آلومینیوم :

نوار نقاله مونتاژ آلومینیوم فوق برای مونتاژ و تولید قطعات خودرو مورد استفاده قرار میگیرد. این دستگاه به سفارش مشتری با بدنه آلومینیوم و تسمه pvc و مجهز به روشنایی ،پریز ، لوله کشی برای کار با ابزار های بادی و طبقه میانی و میزهای جانبی با روکش MDF می باشد.

نوار نقاله مونتاژ قطعات خودرو

جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

کانوایر مونتاژ شرکت امید عمران سهند :

نوار نقاله و میز مونتاژ در ” شرکت امید عمران سهند “ به روش های خاصی طبق استاندارد ها طراحی و ساخت می گردد، که برآورده ساختن نیاز های شما با کانوایر مونتاژ نیاز به اطلاعات اولیه از محصولات انتقالی شما دارد. همچنین مشخص نمودن محصولاتی که قرار بر این است که مونتاژ یا تولید شوند و یا محیطی که دستگاه در آن مکان نصب خواهد شد، از اهمیت بسیار بالایی برخوردار خواهد بود.

در برخی موارد با توجه به سایت خریدار و چینش و سلیقه مشتری طراحی و ساخت نوار نقاله های مونتاژ از حالت استاندارد به سفارشی تبدیل میشود که طراحی و ساخت ما طبق اطلاعات اولیه شما استاندارد سازی خواهد شد. جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره رایگان با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

نوار نقاله مونتاژ با میز بسته بندی

جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید : 04134316055

نوار نقاله مونتاژ لامپ :

نوار نقاله مونتاژ فوق جهت مونتاژ لامپ های LED و سایر قطعات الکترونیکی طراحی و ساخت گردیده است. بدنه این نوار نقاله از فولاد آهن ST37 ، تسمه PVC آنتی استاتیک ، میز جانبی با روکش MDF و روکش آنتی استاتیک جهت تخلیه بار، روشنایی و پریز طراحی و ساخت گردیده است. جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در تماس باشید.

نوار نقاله مونتاژ لامپ

مشخصه های عمومی نوار نقاله مونتاژ :

طول و عرض دستگاه طبق سفارش مشتری، قابل طراحی، ساخت و نصب راه اندازی در محل خریدار می باشد .

شاسی و استراکچر  تمامی کانوایر های مونتاژ از فولاد آهن ST37، آلومینیوم ، استیل 304 می باشد.

تسمه نقاله هایی که برای این کار مورد استفاده قرار می گیرد از جنس پی وی سی آنتی استاتیک می باشد.

الکترو موتور و گیربکس هایی که برای این کار انتخاب می گردد از برندهای موتوژن، الکتروژن ، سهند و کاردان و سایر برند های اروپایی موجود در بازار می باشد.

تمامی نوار نقاله های مونتاژ دارای روشنایی، دکمه استارت و استوپ، میز کار، مکنده ، تهویه هوا ،ریل آویز ابزار ، داکت و پریز ، طبقه میانی برای ابزار های تست ، فن های خنک کننده و سایر تجهیزات هستند که طبق درخواست مشتریان این تجهیزات در کنار دستگاه اضافه و تحویل مشتری  می گردد.

مشخصات عمومی نوار نقاله مونتاژ

میز مونتاژ و نقاله خط تولید ماشین های اداری :

دستگاه فوق بعبارتی نوار نقاله مونتاژ ماشین های اداری  طبق سفارش مشتری جهت مونتاژ و تولید ماشین های اداری از جمله پرینتر، فکس، اسکنر، تلفن و سایر ماشین آلات اداری طراحی و ساخت گردیده است. همانطور که در تصویر مشاهده می کنید این دستگاه تشکیل یافته از بدنه آلومینیوم، تسمه PVC مشکی، طبقه میانی فوقانی، روشنایی ، پریز ، میز کار جانبی و تابلوبرق می باشد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

نوار نقاله مونتاژ ماشین های اداری

نوار نقاله مونتاژ قطعات الکترونیکی :

این کانوایر جهت مونتاژ کلید و پریز لمسی طراحی شده است که طول کلی کانوایر 10.5 متر و عرض مفید تسمه 70 سانتی متر می باشد.

میز های مونتاژ بصورت جداگانه به نوارنقاله پیچ شده است. از امکانات این دستگاه میتوان به روشنایی، استارت و استوپ و پریز جداگانه برای هر کاربر اشاره کرد. پوشش این میزها از جنس آنتی استاتیک بوده و طبقه دوم به منظور جایگذاری ابزارهای خاص و لپ تاپ می باشد.

این نوع نوار نقاله مونتاژ برای تولید محصولاتی همچون کلید و پریزهای لمسی به یک شرکت شرکت دانش بنیان تازه تاسیس طراحی و ساخت گردیده که در صورت لزوم و نیاز به رزومه میتوانید با هماهنگی از شرکت فوق بازدید کنید.

نوار نقاله مونتاژ قطعات الکترونیکی

نوار نقاله مونتاژ یخچال و اجاق گاز :

این نوع نوار نقاله که معروف به نوار نقاله مونتاژ اسلت می باشد، که در خطوط مونتاژ لوازم خانگی بخصوص لوازم خانگی سنگین مانند یخچال ، اجاق گاز و لباسشوئی مورد استفاده قرار می گیرد. بستر اصلی کانوایر مونتاژ اسلت ، صفحات فلزی یا چوبی با زنجیر انتقال مخصوص می باشد که توسط نیروی برگرفته از الکتروگیربکس به حرکت در می آید.

ما در شرکت امید عمران سهند، تمامی نوار نقاله ها را نسبت به سفارش مشتری طراحی ، تولید و نصب می کنیم. جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در ارتباط باشید : 04134316055 – 09149169630

نوار نقاله مونتاژ اسلت

کانوایر مونتاژ برای بردهای الکترونیکی :

این مدل از کانوایر برای لحیم کاری برد و سایر قطعات الکترونیکی مورد استفاده قرار می گیرد. در این دستگاه با استفاده از لوله های UPVC که در بالای سر هر کاربر قرار گرفته دود حاصل از لحیم کاری توسط مکنده به خارج محل کار کاربران منتقل می گردد. و از لحاظ رعایت سلامت کارکنان بهتر و مفید خواهد بود، که تیم فروش شرکت امید عمران سهند در هنگام تحویل چنین سفارشاتی به خریداران خود پیشنهاد می کند.

کانوایر مونتاژ برای بردهای الکترونیکی

نوار نقاله مونتاژ قطعات الکتریکی :

این دستگاه نوار نقاله مونتاژ قطعات الکترونیکی بسفارش شرکت بنیان توسعه پخش صبا جهت مونتاژ مدارها و بردهای الکترونیک می باشد. بدنه این نوار نقاله از فولاد آهن ST37 ، تسمه PVC آنتی استاتیک ، میز جانبی با روکش MDF و روکش آنتی استاتیک جهت تخلیه بار، روشنایی و پریز، طبقه میانی فوقانی و لوله کشی تهویه هوا طراحی و ساخت گردیده است.

جهت کسب اطلاعات بیشتر با کارشناسان ما در واحد فروش در تماس باشید. برای قسمت وسط این کانوایر شلف یا طبقه دومی در نظر گرفته شده است که شما می توانید قطعات معیوب یا ابزار آلات مخصوص خود را جای گذاری کنید.

نوار نقاله مونتاژ بردهای الکترونیکی

نوارنقاله مونتاژ موبایل :

کانوایر فوق ساخته شده توسط شرکت امید عمران سهند برای تولید تلفن همراه می باشد، که در کنار تسمه نقاله میزهای کار قرار گرفته می توانید محصولات خود را مونتاژ کنید.

دستگاه کانوایر مونتاژ موبایل بسفارش آقای لطفی جهت مونتاژ و تولید تلفن همراه (موبایل) طراحی و تولید شده است. بطوریکه از جمله قطعات آن عبارتند از : بدنه آلومینیوم ، تسمه پی وی سی سبز، خرطومی های تهویه هوا، روشنایی، پریز و طبقه فوقان و میز های جانبی.

جهت کسب اطلاعات بیشتر و اضافه کردن امکانات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

این دستگاه از لحاظ دسترس پذیری و افزایش سرعت روند کار بسیار عالی بوده و در بسیاری از شرکت های مونتاژ تلفن همراه مورد استفاده قرار گرفته، که شرکت امید عمران سهند شرکت هایی که افتخار همکاری با آنها داشته است را در رزومه کاری خود دارد.

کانوایر مونتاژ تلفن همراه - موبایل

نوار نقاله مونتاژ لامپ های LED :

تسمه نوار نقاله فوق تولید شرکت امید عمران سهند برای مونتاژ و تولید خطوط لامپ های LED در ایران می باشد که علاوه بر تسریع فرآیند تولید موجب خروجی بهتر و با کیفیت محصولات می گردد. میز کارها در این سیستم به نقاله ها پیچ شده اند اما روشنایی و سایر امکانات در خود دستگاه جایگذاری شده است.

این دستگاه کانوایر بسفارش مشتری جهت مونتاژ و تولید لامپ و قطعات آن طراحی گردیده است. شما نیز جهت سفارش نوار نقاله نسبت به صنعت خود با ما در تماس باشید : 04134316055

کانوایر مونتاژ لامپ

کانوایر مونتاژ با میزهای چرخان اختصاصی :

این نقاله ها با میزهای مونتاژ چرخان که قابلیت چرخش دارند جهت مونتاژ برخی محصولات مورد استفاده قرار می گیرد.این نیمکت و میز کارهای متقاطع قابلیت جمع شدن داشته و می تواند جمع شده و فضای کمتری از مکان شما را اشغال کند. عمدتا از این دستگاه ها برای تولید قطعات الکترونیکی استفاده می شود.

کانوایر مونتاژ با میزهای چرخان اختصاصی جهت مونتاژ برخی قطعات که هر اپراتور با توجه به وظیفه خود مسئول تکمیل قطعه می باشد، مورد استفاده قرار می گیرد. این نوع نوار نقاله در صنایع مخصوص کاربرد دارد. جهت کسب اطلاعات بیشتر با ما در تماس باشید.

کانوایر مونتاژ با میز چرخان

با انواع میز مونتاژ جهت بسته بندی و مونتاژ تمامی انواع محصولات آشنا شوید :

میز مونتاژ هایی که در تصاویر مشاهده می کنید در تمامی صنایع و خط تولید کاربرد بخصوصی دارند، و با حداکثر کارایی مورد استفاده قرار می گیرند. شما عزیزان و صاحبان کسب و کار میتوانید جهت انتخاب میز مونتاژ مناسب با صنعت خود با کارشناسان ما مشورت و تماس حاصل فرمائید .

انواع میز مونتاژ نوار نقاله

مشخصات میز مونتاژ ها :

 • اندازه دقیقا طبق سفارش و مربوط به صنایعی خواهد بود که از این میزها استفاده می کنند.
 • امکاناتی نظیر روشنایی، پریز، مکانی برای آویز ابزار به این محصولات اضافه می گردد.
 • مکانی برای لپ تاپ یا سایر دستگاه های چک و کنترل تعبیه گردیده است.
 • امکان اتصال میزها به شاسی نوار نقاله مونتاژ وجود دارد.
 • با قابلیت اضافه کردن کشوهای فلزی و یا چوبی به میز مونتاژ ها وجود دارد.
 • در صورت درخواست سطح میز کار پوشش آنتی الکترو استاتیک می شود.
 • برای کسب اطلاعات بیشتر با ما در ارتباط باشید. (04134316055) 
انواع نوار نقاله مونتاژ و میز مونتاژ

ویژگی های کلیدی نوارنقاله مونتاژ :

 • آسان برای تعمیر و نگهداری
 • بازگشت سرمایه در مدت زمان خیلی کوتاه
 • سیستم دوستانه اپراتور و جذاب
 • تولید سریع و کارآمد و عملکرد صاف و قابل اعتماد
 • افزایش کیفیت محصولات و افزایش سرعت راندمان کاری

کاربرد نوارنقاله مونتاژ :

 • دارویی ، خودرو ، بسته بندی ، پلاستیک ، اسباب بازی.

پاسخ به سوالات رایج شما در مورد نوار نقاله مونتاژ

سوالات رایج در مورد نوار نقاله چیست
خط مونتاژ الکترونیک چه کاربردی دارد ؟

نوار نقاله خط مونتاژ قطعات الکترونیک فوق طراحی و پیکربندی شده از پروفیل آلومینیوم مهندسی سنگین می باشد، که نسبت به سایر طراحی ها مدرن، طول عمر بیشتر، کیفیت بهتر و وزن کمتری دارد. ما در ساخت این خط مونتاژ ابداعات و تلاش های بسیاری کردیم تا دستگاهی مطابق با سلیقه و کیفیت شما ارائه بدیم . جهت کسب اطلاعات بیشتر با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

مشخصه های فنی یک دستگاه خط مونتاژ الکترونیک چیست ؟

1- سازه این دستگاه از پروفیل آلومینوم مهندسی 45*45 سنگین با اتصالات فولادی آبکاری می باشد، که بر کیفیت کار می افزاید.
2- تسمه مورد استفاده از جنس pvc با ضخامت 2-3 میلی متر، از نوع آنتی استاتیک می باشد.
3- خط مونتاژ فوق مجهز به لامپ های زیر کابینتی LED جهت مونتاژ آسان کاربران می باشد.
4- سیستم کانوایر فوق مجهز به پریز و خروجی پنوماتیک برای اتصال ابزار های بادی و برقی می باشد.
5- میزهای کار این خط مونتاژ سرتاسری بوده و نفرات بصورت چهره به چهره به فعالیت خود ادامه میدهند.
6- برای جایگذاری ابزار های تست و قطعات میتوانید از شلف یا طبقه میانی استفاده کنید.
7- با تابلو برق دستگاه به آسانی میتوانید سرعت تسمه را کنترل کنید.
8- غلطک های محرک و متحرک دستگاه از نوع فولادی آبکاری می باشد.
برای سفارش خط مونتاژ نسبت به صنعت و زمینه کاری خود با همکاران ما در واحد فروش در تماس باشید.

پاسخ به سوالات رایج شما در مورد نوار نقاله مونتاژ

سوالات رایج در مورد نوار نقاله چیست
تشریح  Assembly Line conveyor

ما با مهندسی زیر ساخت های دولتی، و مهندسی پیشرفته توانایی ساخت نوارنقاله مونتاژ در ایران را با کیفیت عالی مطابق با هنجارها و استاندارد های صنعت ارائه می دهیم. این دستگاه ها با استفاده از فناوری پیشرفته ، ابزارهای مورد تأیید و مواد برتر در واحد تولیدی ما طراحی میشود . برای تولید و عرضه محصولات به روشی ایمن و کارآمد ، نوار نقاله های خط مونتاژ ما تحت نظارت متخصصان پویا با مونتاژ هوشمند تولید می شوند.

مزایای نوار نقاله مونتاژ و میز مونتاژ در چیست ؟

نوار نقاله مونتاژ و میز مونتاژ در بسیاری از صنایع کاربرد و نقش بخصوصی دارد، و مورد نیاز بسیاری از صنایع می باشد که به طور جدی الان برخی از واحد های صنعتی و برندهای معروف نیاز و نقش نوار نقاله در صنعت خود را حس و لمس می کنند. ما در شرکت امید عمران سهند مشاوره لازم جهت بررسی نیاز شما را از طریق واتساپ و تلفن ارائه می دهیم. جهت برخورداری از خدمات لازم با ما در ارتباط باشید : 984134316055+ و 989149169630+

این مقاله چقدر برایتان مفید بود؟

با کلیک کردن بر روی ستاره ها به ما امتیاز دهید

Average rating 0 / 5. Vote count: 0

تا الان رایی ثبت نشده! اولین نفری باشید که به این پست امتیاز می دهید.

5 دیدگاه دربارهٔ «نوار نقاله مونتاژ /خط تولید /تولید /خط مونتاژ – کانوایر مونتاژ»

 1. بازتاب: نوارنقاله مونتاژ دستگاه کارتخوان - نوارنقاله

 2. بازتاب: نوارنقاله مونتاژ دستگاه کارتخوان - نوارنقاله

 3. بازتاب: کانوایر خط مونتاژ قطعات - نوار نقاله

دیدگاه‌ خود را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پیمایش به بالا