نوارنقاله

نوارنقاله

نوار نقاله|بارگیری|تسمه نقاله|بچینگ|کانوایر

041-34316055-6

قیمت تسمه نقاله/تسمه نقاله لاستیکی/تسمه نقاله کره/تسمه نقاله ترکیه

تاریخ انتشار : 2017/01/25

قیمت تسمه نقاله/تسمه نقاله لاستیکی/تسمه نقاله کره/تسمه نقاله ترکیه

قیمت تسمه نقاله:


چطور یک تسمه نقاله کار می کند؟

تسمه نوار نقاله و تسمه نقاله

تسمه های نوار نقاله اساسا تسمه های وسیع هستند، که در یک حلقه متصل به دو یا چند روتور چرخشی که توسط موتورها(دینام) هدایت می شوند. حلقه تسمه نقاله واقعی است و عموما از دو یا چند لایه لاستیکی تشکیل شده است، یک لایه به شکل و ساختار تسمه و یکی به منظور بارگذاری بار با خیال راحت.این حلقه تسمه نقاله ها عموما به دو توپی یا درام متصل می شوند که بعضا از آن با عنوان روتور یاد میگردد.کمربند نقاله دارای اصطکاک کافی بین آن و درام میباشد، که به این روتور بسته می شود.

بعنوان مثال یک روتور، تسمه نقاله نیز بعلت اصطکاک شدید بین چرخ روتور و تسمه تبدیل می شود. این حرکت چرخشی روتور باعث می شود که یک طرف تسمه در یک جهت حرکت کند، درحالیکه طرف دیگر در جهت مخالف حرکت می کند.این بدان معنی است که هر دو توپی ها باید همیشه در جهت یکسانی حرکت کنند،یا در جهت عقربه های ساعت یا خلاف جهت عقربه های ساعت.اگر دو درام ابتدایی و انتهایی نوار نقاله در جهت مخالف همدیگر حرکت می کردند به هیچ وجه تسمه حرکت نمی کرد.

تسمه نقاله برای انتقال محصولات یا مواد خام از طریق استفاده از اصطکاک یا پایه های تسمه استفاده می شود.که به معنای نگهداشت محصول در محل حرکت تسمه نقاله می باشد.همانطور که تسمه نقاله محصول خود را حرکت می دهد.محصول در یک مکان در کانوایر قرار می گیرد.بیشتر وقت ها چرخ، پیچ و تاب در نوار نقاله، این ها توسط درام یا غلطک های مخروطی تسهیل می شوند که اجازه می دهد نوار نقاله شروع به حرکت کند.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در مورد قیمت تسمه نقاله ها با کارشناسان واحد فروش ما در ارتباط باشید.

تماس با شرکت امید عمران سهند

ساختمان ظاهری تسمه نقاله چگونه است؟

تسمه نوار نقاله و تسمه نقاله

تسمه شامل یک یا چند لایه مواد است.تسمه های معمولی اساسا سه یا چهار لایه هستند: پوشش بالا – لاشه – پوشش پایین.هدف لاشه ارائه قدرت و شکل خطی است.
لاشه یا فابریک اساسا یک پارچه بافته شده یا پارچه فلزی است که دارای پیچ و خم می باشد.
پیچ و خم اشاره به طناب طولی است که اشاره به ویژگی های  مقاومت و کشش مشخص در حال کار تسمه دارد.
طناب نشان دهنده مجموعه ای از کابل های عرضی است که به مقاومت خاص تسمه نقاله در برابر بریدن و پارگی، ضربه و در عین حال به انعطاف پذیری کمک می کند.

شایع ترین لاشه/فابریک مواد فولادی، پلی استر، نایلون، پنبه و آرامید (یک کلاس از فیبر مصنوعی که شامل کوولار) است.
پوشش ها معمولا با استفاده از تسمه های مختلف لاستیکی و پلاستیکی مشخص می شوند.

تماس با شرکت امیدعمران سهند

تسمه نقاله در واقع به انتقال دهنده مواد یا جز حمل کننده در سیستم انتقال می باشد که معمولا به چندین مدل و قیمت(قیمت تسمه نقاله) می توان آنرا در بازار پیدا کرد مدل های تسمه نقاله ها به چهار بخش تقسیم می شود که در ذیل به صورت کامل توضیح خواهیم داد.

قیمت تسمه نقاله

قیمت تسمه نقاله/تسمه نقاله لاستیکی/تسمه نقاله کره/تسمه نقاله ترکیه

تسمه نقاله لاستیکی آجدار

تسمه نقاله های لاستیکی در کل به دو نوع در بازار وجود دارد که نوع ساده و نوع اجدار که تسمه نقاله های ساده از ضخامت 6 میلی تا 20 میلی وجود دارد با لایه های طناب داخلی و لایه های سیم بکسل و اپارات انها … به صورت سر و گرم جهت ایجاد اج های و پله ها و ساید وال های سفارشی تا ارتفاع 8 سانتی متر به صورت فینگر … با چسب المانی و ترکیه ….

تسمه نقاله های پله دار در زوایای بیشتر از 60 درجه قابل استفاده می باشد که از نظر دوام و کیفیت در استفاده معادن و در انقال مواد سخت

تسمه نقاله لاستیکی ساخت شرکت Derby:

تسمه نقاله لاستیکی منجیددار
ساختار تسمه نقاله لاستیکی

تسمه نوار نقاله Derby طیف گسترده ای از محصولات را طراحی کرده است،تا نیاز های تسمه را برای کاربردهای صنعتی سنگین تامین کند.تسمه نقاله ها بطور خاص برای نیازهای منحصر بفرد هر برنامه کاربردی، با استفاده از مواد خام تایید شده توسط آزمایشگاه خاص تنها برای موارد خاص طراحی شده اند.ما به کیفیت بالا و عمر طولانی محصولات فروخته شده به مشتریانمان ایمان داریم و در هر مرحله از خط تولید بطور مداوم تمامی مراحل را کنترل می کنیم.

فابریک یا لاشه:

تسمه Derby ساخته شده با پارچه کشش مصنوعی بالا است. بطور خاص لاشه EP ساخته شده از پلی استر پلی آمید که مقاومت در برابر پارگی و کششی را فراهم می کند.الیاف پلی استر که در جهت پیچش استفاده می شوند، ضخامت طولانی دارند و فیبرهای پلی آمید که در جهت طناب استفاده می شوند، قابلیت شستشوی عالی دارند.تعداد و استحکام کششی لایه بر اساس ساخت نوار نقاله تعیین می شود. Derby علاوه بر لاشه پلی استر پلی آمید، لاشه جایگزین نیز تولید می کند.

لاستیک تسمه:

تسمه باید حتی در کاربردهای شدید و خشن نیز کارایی لازم را داشته باشد.پوشش لاستیکی اولین چیزی از اثرات در معرض لکچر جلوگیری می کند.لاستیک رویه تسمه نقاله ها در شرایطی مقاوم به دما، سایش، روغن،برش و غیره میباشد که توسط این شرکت تولید میگردد.

تسمه نقاله های سایشی Derby:

تسمه نقاله ضدسایش
تسمه نقاله ضدسایش

تسمه نقاله های سایشی این شرکت از سخت ترین شرایط کار راضی هستند و بدون هیچ گونه توقف تولید، بطور مدوام عمل می کنند.بسته به محیط کاری شما و مشخصات فنی مواد حمل و نقل، مناسب ترین محصول باید انتخاب گردد:

 • تسمه نقاله مقاوم در برابر سایش، که برای برنامه های کاربردی عمومی مورد استفاده قرار می گیرد.
 • تسمه مقاوم در برابر سایش و ضربه برای کاربرد های سخت تر.
 • مقاومت فوق العاده ای در برابر ضربه، برش و سایش ایجاد می کند.
 • مقاوم به سایش برای انتقال مواد سفت و سخت درشت.

تسمه نقاله Derby مقاوم به دمای بالا:

تسمه نقاله ضدحرارت
تسمه نقاله مقاوم به حرارت

تسمه هایی که در معرض دمای بالا قرار می گیرند باید به روش خاصی ساخته شوند تا مقاومت در برابر ترک خوردگی، سخت شدن، سایش، پاره شدن و خم شدن صورت بگیرند.تسمه مقاوم در برابر حرارت برای دماهای بالا طراحی شده است.کمتر شدن و سخت شدن باعث طول عمر بیشتر و جایگزینی برای مشتریان می شود.انواع مختلف تسمه های با عملکرد بالا براساس دمای سطح تسمه ارائه می شود:

T1:برای برنامه های کاربردی با حداکثر دما سطح تسمه 125 درجه سانتی گراد.

T2:برای برنامه های با حداکثر درجه حرارت تسمه تا 150درجه سانتی گراد

T3:برای برنامه های کاربردی با حداکثر درجه حرارت تسمه 175 درجه سانتی گراد.

بین درجه حرارت مواد و دمای  سطح تسمه یک تفاوت مهم وجود دارد.دمای سطح تسمه بعنوان دمای انتقال به پوشش تسمه تعریف شده است.با توجه به خنک کننده در طول خط بازگشت، دمای سطح تسمه  همیشه بسیار سردتر از دمای طبیعی مواد است.تسمه نقاله های فوق العاده گرم فرموله شده Derby در برنامه های کاربردی تا دمای 400 درجه مواد مورد استفاده قرار می گیرد.

تسمه نقاله مقاوم به شعله:

تسمه نقاله مقاوم در برابر آتش
تسمه نقاله مقاوم به شعله

تسمه نقاله های مورد استفاده در صنایع معدنی به دلیل اشتعال در محیط کار و سطح ایمنی مورد نیاز باید بدقت انتخاب شوند.برای استفاده در سیستم های انتقال مواد معدنی انتخاب تسمه از کدام محصول و برند خیلی است.

تعدادی از روش های آزمون برای اندازه گیری عملکرد کمربندهای مقاوم در برابر شعله وجود دارد. گروه Derby فضای خاصی در کارخانه خود برای نگهداری دستگاه های آزمایش آتش مطابق با EN12882 و EN14973 در نظر گرفته است.تسمه نقاله های مقاوم در برابر شعله در برنامه های کاربردی زیر مورد استفاده قرار می گیرند:

 • برنامه های فوق با استفاده از الکترواستاتیک با ریسک بالا
 • استفاده از مواد ساینده در فضای قابل اشتعال
 • برنامه های کاربردی بالا با استفاده از پیت با خطر اضافی شعله مربوط به اصطکاک.
 • برنامه های کاربردی با خطر تنها از طریق تخلیه الکترواستاتیک
 • کاربردهای زیر زمینی در فضای های قابل اشتعال
 • کاربرد زیر زمینی با خطر اضافی شعله مرتبط با اصطکاک

تسمه نقاله مقاوم در برابر آتش و شعله مناسب برای:

تسمه نقاله مقاوم در برابر روغن:

تسمه ضد روغن
تسمه نقاله مقاوم در برابر روغن

محصولات مقاوم در برابر روغن برای انتقال مواد چرب طراحی شده اند.بافت چرب مواد باعث تورم منظم تسمه نقاله می شود.تسمه نقاله های مقاوم در برابر روغن Derby به روش خاصی برای جلوگیری از نفوذ روغن به تسمه شکل می گیرد.با توجه به نوع و غلظت روغن مایع، درجه مناسب تسمه نوار نقاله باید انتخاب شود.برنامه های کاربردی که تسمه نقاله مقاوم به روغن مورد استفاده قرار می گیرد:

 • برای حمل مواد حاوی روغن حیوانی یا سبزیجات
 • برای حمل مواد حاوی روغن معدنی
 • برای حمل مواد حاوی روغن و چربی و خطر آتش سوزی

مشخصات و قیمت تسمه نقاله استیل کرد:

تسمه نقاله استیل کرد دارای استحکام کششی بالا، مقاومت خوب در برابر ضربه، عمر طولانی، قدرت کششی کمتر با توانایی حمل مواد در مسیرهای شیبدار و مقاومت خمشی مطلوب می باشد.این تسمه نقاله با سیم بکسل های فولادی برای حمل مواد در مسافت های طولانی، حمل و نقل بالا با سرعت بالا که ترکیبی از هسته لاستیکی، سیم بکسل فولادی ،پوشش لاستیکی بالا و پایین و لبه ها.

کاربرد تسمه استیل کرد: بطور گسترده ای برای انتقال مواد در زغال سنگ، معدن، بندر، متالوژی، برق و صنایع شیمیایی استفاده می شود.

نوع تسمه استیل کرد: با توجه به عملکرد و پوشش لاستیکی این تسمه و عملکرد آن، مقاوم در برابر شعله، مقاوم در برابر سرما، مقاوم در برابر سایش، مقاوم در برابر حرارت، مقاومت اسیدی / قلیایی و غیره طبقه بندی شده است.با توجه به ساختار داخلی تسمه استیل کرد سری ST میتوان در بسیاری از برنامه های کاربردی با توجه به نوع تقویت عرضی و مقاوم در برابر پارگی با حلقه آشکار ساز مورد استفاده قرار می گیرد.

نوع ساختار مشترک تسمه استیل کرد:

در این ساختار جدید سیم بکسل عنصر تنش (کشش)، ویژگی های عمدتا بالا در استحکام کششی، کشیدگی کمتر، توانایی عالی و توانایی بالا و انعطاف پذیری بالا و قابل استفاده برای حمل مواد سنگین با فاصله های طولانی و سرعت بالا استفاده شده است.

لاستیک هسته دارای فضای پخش کافی برای هر سیم در موضع داشته، تضمین استحکام لاستیک و کابل فولادی بسیار بالا می باشد،مقاومت زنگ زدگی و خوردگی بالا داشته و برش دو جانبه کمک می کند به توقف پیچ خوردن سیم بکسل و دینامیک بالا و مقاومت در برابر فرسودگی و محصول دارای یک عمر طولانی است.

نوع مقاومت کششی (تقویت عرضی):

ساختار از نوع کابل فولادی جدیدی بعنوان عنصر تنش استفاده می شود. در یک طرف یا دو طرف عمودی است که عمود بر کابل فولادی طولی است.لایه تقویت کننده کابل فولادی ، طناب فولادی، پارچه و غیره را بطور مساوی گذاشته و ترکیب گردیده است.

سیم فولادی پیچ شده به قدرت کششی بین هسته لاستیک از تسمه نقاله استیل کرد و پوشش لاستیک و حسگری که در برخی از فواصل طولی معین شده است:

 1. میکرو کنترل تعبیه شده، هنگامی که پاره شدن در تسمه نقاله شناسایی میشود یک هشدار فرستاده میشود و دستورالعمل توقف سیستم صادر و سیستم بصورت خودکار متوقف میشود.
 2. هنگامی که سرعت گردش یک تسمه نقاله غیر معمول باشد یک سیگنال هشدار جهت متوقف کردن تسمه فرستاده میشود تا تسمه نقاله بطور خودکار متوقف می شود.
 3. دارای حافظه که داده ها و شرایط را ذخیره و اجرا می کند.

پارامتر های اصلی فنی تسمه نقاله مقاوم در برابر شعله، فولاد برای معادن زغال سنگ که حداقل قطر غلطک توصیه شده 500، 630، 800، 1000 ،1250، 1400 ، 1600، 1800 میلی متر می باشد.

قیمت تسمه نقاله pvc

تسمه نقاله چیست؟ و آشنایی با شرکت های تولید کننده تسمه نقاله

طراحی تسمه های نوار نقاله هدف کلی ما برای بررسی مواد در همه زمینه ها می باشد.با توجه به ساختار لاستیک و کیفیت پوشش، این تسمه ها به خاطر قابلیت اطمینان و طول عمر آنها در تمامی کاربردهای صنعتی، یا برای اهداف عمومی و یا انتقال مواد تیز لبه و بسیار ساینده مورد استفاده قرار می گیرد.

هدف کلی ساختار تسمه های نقاله:

 • لاشه چند لایه EP( تارهای پلی استر+ اتفت پلی آمید)
 • لایه لاستیکی خاص با خواص چسبندگی خوب (لایه نازک)
 • پوشش مقاوم در برابر سایش زیاد
 • کیفیت ویژه در صورت درخواست

تسمه نقاله های لاستیکی مناسب برای :

 • شن و ماسه، صنعت شن وماسه
 • صنعت سیمان، بچینگ پلانت
 • گرمایش و نیروگاه ها، سوزاندن زباله
 • ماشین آلات راه سازی جاده
 • بازیافت، صنعت کمپوست، کارخانه های تولید مواد معدنی
 • صنایع چوب
 • نوار نقاله های شیبدار
 • صنعت گچ
 • شیشه های شکسته
 • شن و ماسه سیلیس یا مواد حاوی شن وماسه سیلیس
 • رس و آرگیل

عرض تسمه: 400، 500، 600، 800، 1000، 1200، 1400، 1800، 2000 میلی متر و قابل برش و فروش در عرض های سفارشی.
استحکام کششی تسمه نقاله از 250 نانومتر در میلی متر تا 3150 نانومتر در میلی متر موجود می باشد.

 • تسمه نقاله های پی وی سی(PVC)

پایه تسمه نقاله pvc از طناب نازک (سیم)می باشد.که پارچه با یک یا چند لایه با مواد پلی وینیل کلراید (pvc)
یا پلی اورتان (pu) پوشش داده می شود. مواد اولیه مرغوب و فن آوری پیشرفته جهت تولید تسمه نقاله pvc استفاده می شود که مقاومت در برابر سختی، مقاومت در برابر ضربه و قدرت کششی را تضمین می کنند. رنگ های موجود در بازار ایران از این تسمه نقاله (pvc) سفید، سبز و آبی هستند.

تسمه پی وی سی
تسمه pvc ضخامت سه میلیمتر

دمای کار تسمه pvc:

دمای کاری این تسمه های pvc از منفی 10 درجه سانتی گراد تا مثبت 90 درجه سانتی گراد می باشد.

فرق تسمه pvc با تسمه pu:

تسمه موادغذایی
تسمه نقاله pvc سفید

تسمه pvc مقاوم به چربی و روغن های حیوانی و گیاهی( نباتات) می باشد.
تسمه pu به تمام انواع چربی ها، اصطکاک و مواد ساینده مقاوم می باشد.

تسمه پی یو
تسمه pvc مخصوص حمل مواد پودری

محدوده کاربرد تسمه pvc:

این تسمه ها بطور گسترده ای برای همه صنایع از جمله کشاورزی، صنایع و موادغذایی، دارویی، حمل ونقل محصولات مختلف استفاده میشود: در نانوایی، کوره های پخت موادغذایی و خشک کن ها، شیرینی پزی، تهیه ماهی و فرآورده های گوشتی، کارگاه های پردازش چوب، خطوط تولید محصولات تنباکو و غیره.
تمامی تسمه ها با استاندارد های اروپایی (certificates) مطابقت دارند و گواهینامه های لیتوانی را تایید کرده اند.

تسمه پی وی سی موادغذایی
تسمه PVC مخصوص موادغذایی

تسمه pvc میتواند براساس ابعاد یا سفارش ارائه شده توسط مشتری در طول و عرض های متفاوت بریده شود. وکلیه اتصالات، خدمات و آپارات تسمه نقاله pvc در شرکت امید عمران سهند پذیرفته می شود، که در صورت غیرممکن بودن اتصال تسمه در محل فروشنده، آپارات تسمه در محل خریدار انجام می شود.

بهترین مزیت نوار نقاله Pvc و Pu:

تسمه پی وی سی پله دار
تسمه نقاله سورتینگ میوه ها
1- مقاومت در برابر سایش:

مواد pvc و pu که در ساختار این تسمه استفاده میشوند، مقاومت بسیار خوبی در برابر سایش دارند و حتی در کاربردهای سایشی مانند سنگ، سنگ معدن، کاشی های شیشه ای، سنگ خرد شده و همه اشیاء دیگر که دارای بار سنگین و اصطکاک بار هستند از این تسمه نقاله استفاده می کنند که بطور 100 درصد عملکرد مطلوب وبهتری دارند.

2- مقاومت دربرابر برش و کنده شدن:

مقاومت مواد pvc و pu نسبت به برش ها و اشیاء تیز بسیار عالی است، بنابراین تسمه های pvc و pu مناسب برای انتقال تمام محصولات لبه تیز و سنگین بدون هیچ گونه اصطکاک هستند و از لحاظ مدت زمان مصرف، بیشترین عمر را نسبت به سایر تسمه ها دارند.

3- مقاومت در برابر حرارت:

تسمه نقاله pvc یا pu با توجه به مقاوم بودن به درجه حرارت های بالا میتوان از آن در برنامه های کاربردی همچون صنایع سیمان، کارخانه آسفالت و معدن، نانوایی و سایر صنایع استفاده شود.

4- مقاومت در برابر روغن:

این ماده دارای اموال آسان است و از این روبه هر نوع چربی یا روغن مقاوم است و این امر برای نانوایی، شیرینی پزی، چوب، بازیافت، پالپ (پالپ کانوایر)، پردازش پنیر و سایر لبنیات، پردازش کره  و صنایع کاغذ مناسب است.

5- مقاومت در برابر شعله:

مواد pvc و pu (پلی اتیلن) دارای کیفیت بازدارنده خوبی هستند و باعث میشود که در برابر آتش، عالی عمل کنند و بطور گسترده ای در نیروگاه و انواع برنامه های کاربردی استخراج و پالایش استفاده شود.

6- ضد باکتری( آنتی باکتریال):

ماده pvc و pu دارای سطح غیر متخلخل هستند و از این رو مانع از انباشت باکتری ها میشود که موجب وخامت (زوال یا بدترشدن) موادغذایی میشود و درنتیجه، محصولات غذایی را تحت تاثیر قرار می دهد.

7- مقاومت کششی:

مواد مورد استفاده در ساختار تسمه واقعا قوی و در نتیجه آن بطور قابل توجهی مقاومت بالاتری در برابر کشش و پاره شدن دارند.استفاده از آن ایده آل برای تمامی صنایع از جمله خرد کردن و بازیافت می باشد.

قیمت تسمه نقاله/تسمه نقاله لاستیکی/تسمه نقاله کره/تسمه نقاله ترکیه
تسمه نوار نقاله pvc

قیمت تسمه نقاله مدولار پلاستیک

 • تسمه نقاله های مدولار (PU) – تسمه نقاله مدولار پلاستیک

تسمه مدولار
تسمه مدولار پلاستیک

بدلیل ساختار آنها، قرارداد و قانون خاصی بین تسمه نقاله برای کاربردهای خاص نیست.پوشش پیوند (زنجیرگونه) تسمه مدولار پلاستیک یک راه حل عالی در این مورد است: چراکه مواد مقاوم در برابر پوسیدگی، با دوام و از نظر فیزیولوژیکی ایمن ( صدمه نخورده) هستند ( تمام مواد استاندارد مورد استفاده FDA و سازگار با مواد غذایی هستند). بعنوان یک قاعده تمیز کردن تسمه نقاله خیلی ساده و آسان می باشد.

هر تسمه ای مخصوص یک کار است!

سیستم پیوند یا اتصال (تسمه مدولار) شامل سری های مختلفی برای طراحی وظایف مختلف انتقال و پردازش طراحی شده است.میله های اتصال درج شده بین ماژول یا قطعه های تسمه جهت پیوند آنها و موجب انعطاف پذیری و پایان ناپذیری این تسمه ها می شود.

انتخاب مواد با کیفیت بالا در ساختار تسمه پلاستیک مدولار:
تسمه مدولار گام یک اینچ
تسمه مدولار گام یک اینچ

با استفاده از مواد مختلف، وِیژگی های انواع مختلف تسمه مدولار تخصصی تر هستند.با این تغییر پذیری اتصال بین قطعه ها تمامی شرایط فوق را عملی می سازد: در انتقال در زوایای مستقیم و منحنی ،تثبیت موقعیت (موضع گیری)، شستشو، خشک کردن، انجماد و غیره.

این یعنی:

 • عرض و طول متغییر نسبت به سفارش و تقاضای خریداران.
 • تعمیر ساده (در عرض چند دقیقه).
 • هزینه کمتر.

مواد استاندارد مورد استفاده در تولید تسمه مدولار پلاستیکی:

قطعات تسمه نقاله مدولار ساخته شده از مواد استاندارد هستند که با FDA یعنی موادغذایی سازگار هستند.

از جنس پلی اتیلن (PE):
 • مقاومت شیمیایی بسیار خوبی به اسیدها و قلیائیت ها دارد.
 • خواص انتشار(پخش) بسیار خوبی با توجه به سطح کشش پایین تر.
 • قابل اصطکاک و حرکت سایشی (مالش).
 • بسیار سخت و مقاوم.
 • وزن مخصوص کم.
از جنس پلی پروپیلن (PP):
 • مواد استاندارد برای برنامه های انتقال معمولی
 • کاملا قوی، مستحکم، قوی و سفت
 • ظرفیت پویایی خوب
 • بسیار مقاوم در برابر اسید، قلیایی، نمک و الکل
 • وزن مخصوص کم
 • هیچ ریسکی از ضربه (فشار)، شکاف و شکل گرفتن این گونه موارد ندارد.
از جنس پلی اکسی متیلن / پلی اتیلن ( POM):
 • ابعاد بسیار پایدار.
 • بسیار قوی و سفت
 • مقاومت شیمیایی بالا به حلال های عالی
 • مقاومت کششی بسیار پایین تر
 • مواد بسیار بادوام
 • سخت، سطح مقاوم در برابر برش و شکاف
 • در تمامی مدل های تسمه نقاله مدولار،میله های وسط (اتصال دهنده) از جنس استنلس استیل( ضدزنگ) موجود می باشند.
از جنس POM مقاوم به برش ( pom – cr):
 • بسیار قوی در برابر ضربه و برش
 • پاک شوندگی راحت
 • شکل گیری حداقل برآمدگی (لبه – نوک)
 • ریسک کمتر از لایه لایه شدگی مواد.
از جنس POM فلز قابل کشف ( POM – MP):
 • مواد براحتی در آشکار سازهای فلزی شناسایی شده است.
 • بسیار قوی و سفت
 • خواص تریبولوژیکی بسیار خوب (سطوح اصطکاک و سایش)
از جنس POM بسیار رسانا ( POM – HC):
 • مواد بسیار رسانا
 • مقاومت سطحی « 104 اهم (طبق مشخصات)
 • بسیار قوی و سفت
 • اصطکاک بسیار خوب و خاصیت سایش
از جنس مواد بسیار هدایت کننده خود اتمسفری ( PXX-HC):
 • باز دارنده شعله در مطابقت با Din En 13501(bfl-si) and Din 4102(B1)c
 • طراحی مخصوص برای استفاده در صنعت خودرو
از جنس پلی اتیلنتر افاتالیت (PBT):
 • مقاومت در برابر سایش
 • رفتار سایشی بسیار خوبی از خود نشان می دهد
 • قدرت و سختی خوب
درجه حرارت بالا پلی آمید ( PA 6.6 – HT):
 • مواد تقویت شده با فیبر شیشه ای
 • مقاومت بسیار بالا در دماهای کوتاه تا 180 درجه سانتی گراد ( 356 درجه فاز نهایت)
 • آب کمی در محیط های مرطوب جذب می کند
 • خیلی سخت و بادوام
مواد خاموش کننده:
 • کاملا قوی و سفت
 • ظرفیت پویایی خوب
 • بسیار مقاوم در برابر اسید، قلیایی، نمک، الکل
 • نایلون با درجه حرارت بالا ( DA HT)
 • مناسب برای درجه حرارت بین منفی 30 درجه سانتی گراد و مثبت 155 درجه سانتی گراد است.

قیمت تسمه نقاله زنجیری پلاستیک و استیل

نوار نقاله زنجیر پلاستیکی و نوار نقاله زنجیر فولاد (ضد زنگ):

زنجیر تخت پلاستیک
تسمه نقاله زنجیر پلاستیکی

تسمه نقاله زنجیره ای:

انواع اصلی تسمه نقاله زنجیره ای را میتوان به تسمه نقاله زنجیری پلاستیکی و تسمه نقاله زنجیره ای فلزی تقسیم کرد.

1- نوار نقاله زنجیر پلاستیکی: دارای سطح صاف و اصطکاک کوچک است که میتواند برای حمل بطری شیشه ای، بطری pet و انواع کارتن بصورت تضمینی استفاده کرد.تسمه نقاله های زنجیر پلاستیکی دارای دو قفل و تک قفل با پین پلاستیک و استیل (ضدزنگ) طراحی و تولید می شوند.

زنجیر پلاستیک
تسمه نقاله زنجیری پلاستیک

2- نوار نقاله زنجیری فلزی (ضد زنگ): مواد اصلی تسمه نقاله زنجیره ای فلزی از ورق فولاد کربن دار ضدزنگ (استیل) است که مقاومت در برابر خوردگی و زنگ در محیط های شیمیایی مورد تضمین می باشد.علاوه بر این از قدرت استحکام کششی بالایی برخوردار می باشد.

زنجیر استیل
تسمه نقاله زنجیری استیل
ویژگی ها و وجه اشتراک و تفاوت تسمه نقاله زنجیری ضدزنگ و پلاستیک:
 1. نوار نقاله زنجیر پلاستیکی سبک تر نسبت به نوار نقاله زنجیرفلزی هستند که این مقرون بصرفه است.
 2. عمر نوار نقاله زنجیری فلزی( ضدزنگ) در مقابله با مواد شیمیایی طولانی و قابل تضمین می باشد.
 3. هر دو جنس تسمه نقاله در برابر خوردگی و زنگ زدگی مقاوم هستند ولی سطح ویژه پایداری شیمیایی تسمه نقاله زنجیری استیل برای محیط های بسیار خورنده و زنگ زدگی بسیار عالی می باشد.
 4. مقاومت در برابر حرارت تسمه نقاله های زنجیری استیل بیشتر نسبت به تسمه نقاله های زنجیری پلاستیکی می باشد.
 5. آسان برای نصب و جایگزینی قطعات آسیب دیده در هر دو جنس برابر می باشد و مدت زمان کمتری برای بازبینی و تعویض قطعات نیاز دارید.
 6. هزینه و قدرت خرید تسمه نقاله زنجیری فلزی( ضدزنگ) به مراتب نسبت به تسمه نقاله زتنجیری پلاستیکی بیشتر می باشد.
 • تسمه نقاله های توری

 • شرکت امید عمران سهند وارد کننده بهترین تسمه نقاله های خارجی با مارک های برند دار
 • تسمه نقاله های لاستیکی اج دار و ساده و گریپ
 • تسمه نقاله های پی وی سی و گریپ سبز رنگ و سفید رنگ
 • تسمه نقاله های زنجیری استیل
 • تسمه نقاله های توری اهنی
 • خدمات اپارات گرم و سرد تسمه نقاله های لاستیکی و تسمه نقاله های پی وی سی
 • ترمیم انواع تسمه نقاله های لاستیکی و تسمه نقاله های پی وی سی در سراسر کشو%B

برخی از مشتریان

پویا پروتئین
شرکت کیسون
اداره پست یزد
ویتانا
فوریت های پزشکی تبریز
سیمان سبزوار مشهد
آبمیوه تکدانه
شرکت صنایع غذایی به آرا
شرکت تکاپو
شرکت صنایع غذایی ماهور
شرکت ماهور بافان بلوچی
شرکت سپید ماکیان
شرکت آتروپات اروند الکترونیک