رولیک نوارنقاله /رولیک/رولیک بلبرینگ تعویضی/درام

تاریخ انتشار : 2016/12/06

رولیک نوارنقاله

رولیک نوارنقاله - رولیک راهنما

رولیک راهنما

رولیک راهنما:

در رولیک های خود تنظیم(راهنما)، رولیک های رفت و برگشت مانع از خارج شدن تسمه از محور می شوند. به منظور حفظ تعادل کانوایر، این رولیک ها می بایست در فواصلی مناسب جهت تنظیم تسمه قرار گیرند. جهت کسب اطلاعات بیشتر و استعلام قیمت تماس بگیرید.

رولیک تعویضی ck45 - رولیک نوارنقاله

رولیک تعویضی ck45

مشخصات فنی رولیک تعویضی : شفت از نوع ترانس یا آلیاژهای ck45. هوزینگ با نافی بلند داری سیت بندی جهت جلوگیری از گرد و خاک و لوله st37 یا درز مخفی و بلبرینگ از نوع سایز های 6204..6205..6206.

رولیک ضربه گیر - رولیک نوارنقاله

رولیک ضربه گیر

رولیک ضربه گیر : محل قرار گیری این رولیک‌ها، در مکانهای ریزش مواد بر روی تسمه نقاله می‌ باشد. به علت وارد آمدن نیروهای بیش از حد به تسمه، پیشنهاد می گردد که از رولیک ضربه گیر استفاده گردد. چراکه از استهلاک زود هنگام تسمه و سایش تسمه جلوگیری کرده در نتیجه محصول مورد نظر به آسانی انتقال می یابد.

رولیک ضربه گیر دارای حلقه های لاستیکی جهت تحمل بار زیاد در دستگاه های انتقال مواد اولیه در کارخانجات سیمان و غیره…مورد استفاده قرار میگیرد.

رولیک مخروطی - رولیک نوارنقاله

رولیک مخروطی

رولیک های مخروطی تولید شده توسط شرکت امید عمران سهند مانند رولیک های استوانه ایی به دو صورت رولیک مخروطی پرسی و رولیک مخروطی تعویضی با قطعات تعویض و تعمیر شونده دارای طبقه بندی می باشد . در ساخت رولیک مخروطی پرسی همانند رولیک های ساده پرسی امکان تعویض قطعاتی مانند بلبرینگ و شافت به راحتی امکان پذیر نخواهد بود. جهت خرید و مشاوره رایگان با ما تماس بگیرید: 04134316055

 رولیک تفلونی پلیمری - رولیک نوارنقاله

رولیک تفلونی پلیمری

رولیک تفلونی پلیمری  رولیک هایی مخصوص کارخانجات صنایع غذایی ، کاشی و سرامیک ، سیلیس که از تفلون  و CK4B در ساخت آن استفاده میشود. برای دریافت مشاوره و خرید محصول با ما تماس بگیرید: 04134316055

رولیک تعویضی - رولیک نوارنقاله

رولیک تعویضی

سیت بندی رولیک تعویضی برای جلوگیری از نفوذ گرد و خاک جهت سالم ماندن بیشتر بلبرینگ.

رولیک مخروطی یا انحراف گیر

رولیک مخروطی یا انحراف گیر با سری چدنی یا آلومینیوم ساخته شده توسط شرکت امید عمران سهند.

رولیک نوارنقاله:

رولیکها در نوار نقاله ها کار به گردش درآوردن نوار نقاله را بعهده دارند، و همچنین باعث اصطکاک مواد حمل شده با سطح تسمه نوار نقاله می شوند به همین جهت رولیکها(رولیک نوارنقاله) دائما در حال ساییده شدن هستند و باید به آن توجه کافی شود، برای مثال یک نوع رولیک وجود دارد بنام رولیک ضربه گیر، که بهتر است این رولیک در جائیکه مواد حمل شده بر روی تسمه نوار نقاله ریخته میشود مورد استفاده قرار گیرد تا نیروی کمتری به تسمه نوار نقاله وارد شود. پس می توان گفت رولیکها در نوار نقاله ها از اجزاء مهمی محسوب میشوند.

و در ساخت انواع نوار نقاله بر اساس میزان توناژ برداشتی و نوع موادی که باید توسط نوار نقاله حمل شود، قطر و سایز رولیکی باید در آن نوار نقاله بکار رود متفاوت میشود، و همچنین بر اساس نوع کارایی نوار نقاله رولیکها دارای انواع متفاوت میشوند که در اینجا به انواع متفاوت آن نمی پردازیم. برای رولیکها هم همانند دیگر قطعات موجود در صنعت استاندارهای جهانی وجود دارد که یک شرکت معتبر باید بر اساس این استاندارها آنها را تولید کند.

استاندارد رولیکها:

در مورد رولیکها استاندارهای جهانی مثل GIS ,CEMA ,DIN ,ISO  وجود دارد که بر اساس این استاندارها رولیکها می توانند با کیفیت مطلوب و نوع کاربری آنها تولید شوند.

شرکت امید عمران سهند تولید کننده انواع تجهیزات نوار نقاله می باشد.

شرکت امید عمران سهند آماده همکاری با تمامی شرکت ها و ارگانها و تولید کنندگان و خریداران می باشد،رولیکهای شرکت امید عمران سهند با بالاترین کیفیت در اختیارمشتریان عزیز می باشد.جهت کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره با ما در ارتباط باشید.

رولیکهای  پرسی در طولهای 10 سانت الی 140 سانت در قطر های 6 و 7.5 سانتیرولیکهای با روکش لاستیکی جهت ضربه گیری جاهایی که بار به صورت یک جا روی غلتک قرار می گیرد و باید هیچگونه آسیبی به محصول وارد نشود.

روی رولیک دنده دار جهت نقاله های رولیکی ثابت و متحرک و تلسکوپی و یا آکاردئونی رولیکهای استیل با قابلیت استفاده در کارخانجات مواد غذایی و بهداشتی و دارویی و پزشکی.

تسمه نقاله ریخته شده و باعث آسیب دیدن تسمه می شود این رولیک ها از تسمه محافظت می کند.

رولیک های تفلونی در  جاهایی که منطقه اسیدی باشد و رولیک باید دارای قابلیت آنتی اسیدی باشد، مورد استفاده قرار می گیرد.

رولیک های برگشت به صورت پله دار جهت جدا کردن موادی که به تسمه چسبیده اند،مورد استفاده قرار می گیرد.

رولیک های راهنما جهت هدایت و راهنمایی تسمه در مسیر صحیح خود کارایی لازم را دارند.

درام های نقاله محرک و متحرک با قابلیت نصب لاستیک بر روی درام محرک.

کار رولیک در نوار نقاله ها:

رولیکها تجهیزات هرز گردی هستند که وظیفه تحمل نیروی وزن مصالحی که بر روی تسمه انتقال داده می شوند دارند و چون بر روی یاتاقان سوار است انتقال نیرو را به صورت غلتکی تحمل می نماید ،پایه رولیک های آماده و سفارشی جهت نصب رولیکهای پیچی و مهره ای و چاکی.

تمامی رولیکها دارای گارانتی یک ساله تحت گارانتی شرکت امید عمران سهند بعنوان برترین تولید کننده رولیک (سازنده رولیک) در ایران می باشد .

شرکت امید عمران قابلیت تحویل رولیک در همه جای ایران و خارج از کشور می باشد.

رولیک های مواد غذایی و معدنی و کارخانه ای و خط تولیدی و بهداشتی.

امکان تولید رولیکها از جنس آهن و تفلون و استیل و لاستیک و گالوانیزه و سفارشی

تماس با ما :  09142178355      09149169630

آدرس ما : تبریز جاده تبربز آذر شهر- جاده باغ معروف – شرکت امید عمران سهند

رولیک نوارنقاله ، سازنده رولیک، تولید کننده رولیک ، رولیک کانوایر، رولیک تعویضی، رولیک پرسی،رولیک تفلونی با شر مختلف، انواع رولیک ها.

برخی از مشتریان

پویا پروتئین
شرکت کیسون
اداره پست یزد
ویتانا
فوریت های پزشکی تبریز
سیمان سبزوار مشهد
آبمیوه تکدانه
شرکت صنایع غذایی به آرا
شرکت تکاپو
شرکت صنایع غذایی ماهور
شرکت ماهور بافان بلوچی
شرکت سپید ماکیان
شرکت آتروپات اروند الکترونیک